[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

نظم آهنینی بر المپیک حاکم است، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: نمایشگاه ایران زیبا در سفارت کشورمان در توکیو برپاست و روز دوشنبه افتتاحیه نمایشگاه فرهنگی کاروان را داریم.
سیدرضا صالحی امیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: صبح دیروز همراه با وزیر ورزش از مسابقه نازنین ملایی در رشته قایقرانی بازدید داشتیم و جلسه‌ای را نیز با سفیر ایران در توکیو برگزار کردیم. همچنین دیداری با نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در المپیک داشتیم و هماهنگی‌های نهایی برای حضور در مراسم افتتاحیه انجام شد. من و سلطانی‌فر نیز در مراسم حضور خواهیم داشت.
وی در ادامه افزود: روز جمعه با تعداد محدودی از ایرانیان مقیم ژاپن دیدار داشتیم.امروز نیز با برگزاری مسابقات در سالن‌ها حضور خواهیم داشت و پیگیر مسابقات نمایندگان کشورمان خواهیم بود.
رئیس کمیته ملی المپیک تأکید کرد: نمایشگاه ایران زیبا در سفارت ایران در توکیو برپاست و روز دوشنبه افتتاحیه نمایشگاه فرهنگی کاروان ایران را داریم. بازدید از این نمایشگاه برای ایرانیان و همه مردم ژاپن آزاد است.
وی درباره میزبانی ژاپنی‌ها هم گفت: امروز که بازدیدی از مسابقات قایقرانی داشتم شاهد بودم که یک نظم آهنین در محل مسابقات برپاست و تنها بی‌نظمی در فرودگاه است که مسئولان برگزاری المپیک می‌گویند این بخش در دست دولت است و آن‌ها این سختگیری‌ها را برای رعایت پروتکل‌ها انجام می‌دهند. آن‌ها می‌گویند 71 نفر قرنطینه شدند. آن‌ها هر روز تست کرونا می‌گیرند و حتی من هم به صورت مدام این تست را انجام می‌دهم. در مجموع در برگزاری رویدادها و مسابقات نظم و هماهنگی وجود دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی