[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۲
  • دوره جدید

برتری هفت گله ایران مقابل هم‌زبانان تاجیک ، روزنامه شیراز نوین

تیم ملی فوتسال ایران در برابر تاجیکستان به پیروزی قاطع ۷ بر صفر دست یافت.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، در دومین روز از رقابت‌های تورنمنت قاره تایلند، تیم ملی فوتسال کشورمان از ساعت ۱۰:۱۵ دیروز به مصاف تاجیکستان رفت و موفق شد دومین پیروزی خود را نیز به ثبت برساند.
تیم محمد ناظم‌الشریعه در این بازی با ترکیب ابتدایی سینلپرکاس، فرهاد توکلی، حسین طیبی، محمدرضا سنگ سفیدی و سعیدعباسی پا به میدان گذاشت و بلافاصله با حضور نفرات بعدی خود موفق به ثبت سه گل پیاپی توسط مهدی جاوید شد.
حسین طیبی گلزن تیم ‌ملی فوتسال ایران نیز در این نیمه بالاخره موفق به ثمر رساندن اولین گل در این تورنمنت شد تا ایران با پیروزی ۴ بر صفر به رختکن برود‌.
نیمه دوم دیدار ایران و تاجیکستان قدری فیزیکی‌تر و پر برخوردتر دنبال شد ، به طوری که پس از گل پنجم ایران در برخورد شدید میان علی خوجا نوروز و محمد شجری هر دو بازیکن با یکدیگر برخورد شدید داشته و با کارت قرمز مستقیم داور از زمین اخراج شدند؛ درخواست وی از سوی نیمکت تیم ملی فوتسال ایران نیز تأثیری در برگرداندن این رأی داور نداشت.
از نکات جالب توجه این بازی کلین شیت پرکاس در اولین حضور فیکس خود در ترکیب تیم ملی فوتسال ایران بود، ضمن اینکه حسین طیبی نیز با شکستن طلسم گل نزدنش در بازی اول این تورنمنت، با دو پاس گل زیبا نیز چهره درخشانی از خود به نمایش گذاشت، ضمن اینکه مهدی جاوید نیز با هتریک مقابل تاجیکستان بار دیگر قدرت‌نمایی کرد.
گفتنی است برای ایران مهدی جاوید (۳ گل)، حسین طیبی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، فرهاد توکلی، سعید احمدعباسی موفق به گلزنی شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی