[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

پیشگام محرومیت‌زدایی روستای گردخون هستیم، روزنامه شیراز نوین

در ادامه سلسله اقدامات جهادی رفع محرومیت زدایی در شهر شیراز، کلنگ مجموعه ورزشی روستای گردخون واقع در انتهای بلوار اتحاد به همت قرارگاه محرومیت زدایی شهید اسکندری سپاه فجر فارس به زمین زده شد.
سرهنگ پاسدار احمد جعفری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز، در حاشیه این مراسم با تقدیر از سرهنگ جمالی رئیس قرارگاه محرومیت زدایی سپاه فجر به دلیل پیگیری‌های مستمر و حضور دوره ای در این روستا، توجه به ورزش و سرگرم سازی سالم جوانان را از اولویت‌های بسیج دانست که شروع به کار فوری این مجتمع ورزشی با دو زمین ۱۰۰۰ متری چمن مصنوعی و زمین خاکی ۵۰۰۰ متری را نمونه این امر بیان داشت. فرمانده ناحیه احمد بن موسی(ع) با تقدیر از همراهی امیری فرماندار شهرستان شیراز، خواهان رفع معضل فاضلاب و آب‌های سطحی منطقه به منظور پیشگیری از وقوع مشکلات در فصل زمستان شد که گروه‌های جهادی و بسیجیان رده تحت مدیریت خویش را آماده همکاری جهادی در این راستا دانست.
او برنامه سپاه فجر در رفع محرومیت را مطالبه گری از مسئولان امر و کمک به ایجاد زیربنا در صورت درخواست مردمی دانست که نمونه آن را پیگیری آسفالت خیابان و کوچه‌های این روستا بیان نمود.
سرهنگ جعفری در پایان ضمن تقدیر از پیگیری‌ها و اوامر منظم سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر، خواهان همراهی مسئولان دولتی با جامعه بسیج شرق شیراز در رفع محرومیت در مناطق هدف این رده و کاهش آلام مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب اسلامی شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی