[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

نکونام: این قهرمانی نتیجه سخت‌گیری‌های ما بود ، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت که سعید آذری تأثیر زیادی روی عملکرد این باشگاه داشته است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، جواد نکونام در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: ابتدا باید روز خبرنگار را تبریک بگویم. به مردم خوب خوزستان تبریک می‌گویم برای این قهرمانی. ممنون آن‌ها هستم. این قهرمانی کوچک‌ترین کاری بود که می‌شد برای آن‌ها کرد. واقعاً بازیکنان بزرگی دارم. در فصلی که به ناحق پنجره نقل ‌و انتقالاتی ما بسته شد فقط یک راه پیش روی ما بود و این بود که سخت کار کنیم و جبران کمبود بازیکن را داشته باشیم.
وی ادامه داد: البته برخی اوقات از این موضوع ضربه خوردیم، به طور مثال در بازی با مس رفسنجان بازیکنی برای فرستادن به زمین نداشتیم و شرایط سختی را تجربه کردیم، ولی برنامه این بود که در لیگ باقدرت ظاهر شویم و هدف‌مان جام حذفی باشد.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان یادآور شد: از روز اولی که در جام حذفی در تبریز مقابل ماشین‌سازی بازی کردیم عملکرد خوبی داشتیم. ما مقابل سپاهان، پرسپولیس و استقلال هم نشان دادیم که تیم باکیفیتی هستیم. باید بگویم برخی باشگاه‌ها که تازه از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده بودند، بیشتر از ما هزینه کرده بودند.
نکونام عنوان کرد: باشگاهی وجود دارد که برای یک فصل 23 بازیکن جذب کرده است، ولی ما فقط هفت بازیکن بزرگ‌سال جذب کردیم. ما بیشتر سعی داشتیم بازیکنان قبلی را حفظ کنیم. با این تفاسیر توانستیم اختلاف را کم کنیم و قهرمان شویم. از بازیکنانم، اعضای کادر فنی و هیئت مدیره باشگاه فولاد و آقای آذری تشکر می‌کنم. من در فوتبالم هم سختی کشیدم و همیشه با تلاش کارم را انجام دادم و برای همین برخی اوقات به کادر فنی و ماساژورهای تیم سخت می‌گرفتیم، ولی الآن نتیجه‌اش این قهرمانی شد.
وی همچنین تصریح کرد: این قهرمانی مبارک مردم خوزستان و هواداران فولاد باشد. با این قهرمانی سهمیه لیگ قهرمانان گرفتیم و مستقیماً صعود کردیم. یک جام از جام‌های کشور را ما گرفتیم و خدا را شکر می‌کنیم که در دومین سال حضور در فولاد توانستیم یک قهرمانی بیاوریم و دوباره سهمیه کسب کنیم. از بچه‌های رسانه و همه کسانی که کنارم بودند نیز تشکر می‌کنم.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به حضور سعید آذری در فوتبال که یک مدیر اصفهانی است، اشاره کرد و گفت: فوتبال همه چیزش باز است و نباید پیچیده‌اش کنیم. مدیری که فوتبالی است خوشحالی‌اش هم متفاوت است. شما تأثیرات حضور آقای آذری را در فولاد دیدید. در تیم روحیه جنگندگی مشخص است.
نکونام در پایان گفت: دست تمام کارگران فولاد خوزستان را می‌بوسم و خدا را شکر توانستیم آن‌ها را سربلند کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی