[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

باید دغدغه‌های قهرمانان ملی را برطرف کنیم، روزنامه شیراز نوین

  میثم محجوبی - شیراز نوین
هیئت پزشکی ورزشی فارس در مراسمی ‌از قهرمان المپیک تجلیل کرد. ظهر دیروز در محل هیئت پزشکی ورزشی فارس، رئیس و سایر اعضای هیئت میزبان محمدرضا گرایی، پدر و مربی او و همچنین رئیس هیئت کشتی استان فارس بودند.
دکتر کاوه باشتی رئیس هیئت پزشکی ورزشی خطاب به محمدرضا گرایی گفت: شما الگوی جامعه ورزش هستید و خیلی از جوانان استان ما، از این به بعد سعی می‌کنند زندگی‌شان را به نحوی ادامه دهند تا بتوانند در راهی که شما قدم گذاشته‌اید قدم بردارند. بنابراین مسئولیت شما از این به بعد، از هر نظر سنگین‌تر خواهد بود و البته اطمینان دارم شما ظرفیت بالایی دارید تا به بهترین شکل از پس این مسئولیت برآیید.
باشتی افزود: ما از ماه‌ها قبل از شروع المپیک، وضعیت برادران گرایی را زیر نظر داشتیم و خیلی خوشحالیم که آن‌ها توانستند عملکرد خوبی در المپیک داشته باشند. از این به بعد هم تا جایی که در توان داریم در جهت خدمت‌رسانی به این قهرمانان تلاش خواهیم کرد.
وی همچنین از زحمات رئیس هیئت کشتی استان فارس هم تشکر کرد و گفت: آقای موسایی خیلی برای این هیئت زحمت کشیده‌اند و از وقتی آمده‌اند، اکثراً از هیئت کشتی رضایت کامل داشته‌اند. بسیار کم حاشیه عمل کرده، سعی کرده‌اند بهترین خدمات را به کشتی‌گیران ارائه دهند.
محمدرضا گرایی نیز در صحبت کوتاهی گفت: خیلی خوشحالم که نتیجه زحمات چندین ساله‌ام را گرفتم و سعی می‌کنم تعداد این مدال‌ها را بیشتر و بیشتر کنم.
گرایی همچنین به دردها و آسیب دیدگی‌هایی که از قبل از المپیک داشته و هنوز هم دارد اشاره کرد و دکتر باشتی نیز همکاری کامل این هیئت جهت درمان این قهرمان ملی را اعلام کرد. 
محمد موسایی رئیس هیئت کشتی استان فارس نیز گفت: مدال محمدرضا حاصل کار جمعی یک کشور است و هیئت فارس هم به نوعی در این مدال نقش داشته. هیئتی که همواره تنها بوده و تنها هیئتی که همیشه هوای هیئت کشتی را داشته، هیئت پزشکی ورزشی بوده. هیئت پزشکی در جام تختی هم خیلی به ما کمک کرد تا بتوانیم میزبانی آبرومندانه‌ای داشته باشیم.
رئیس هیئت پزشکی ورزشی فارس در پایان گفت: آخرین دغدغه ورزشکاران باید مسائلی مثل آسیب دیدگی باشد. من چه به عنوان یک پزشک و چه به عنوان یک شهروند، از مسئولان انتظار دارم که خیلی بیشتر هوای ورزشکاران ملی را داشته باشند. ورزشکارانی که باعث غرور ملی می‌شوند، نباید دغدغه مسائل مالی و مصدومیت را داشته باشند. اگر به شکل مطلوبی با این ورزشکاران برخورد شود، قطعاً در ادامه دلگرمی ‌زیادی برای ورود جوانان به حوزه قهرمانی ایجاد خواهد شد.
به گزارش شیرازنوین، در پایان این مراسم دکتر کاوه باشتی با اهدای لوح تقدیر و هدیه‌ای، از افتخارآفرینی محمدرضا گرایی در بزرگ‌ترین آوردگاه ورزشی جهان، تجلیل کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی