[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

جلسه مهم ناظم الشریعه با رئیس فدراسیون فوتبال، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران امروز یکشنبه در نشستی مهم با عزیزی خادم در مورد حمایت از تیم ملی نظرات خود را منعکس خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، هفته گذشته قرار بود کادرفنی تیم ملی فوتسال همراه با اعضای کمیته فوتسال در نشستی با عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال در مورد برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی فوتسال بحث و تبادل نظر کنند اما غیبت عجیب سراجی سرپرست کمیته فوتسال و وحید شمسایی معاون این کمیته در جلسه‌ای که رئیس فدراسیون فوتبال هم در آن حاضر بود، هم مانع رسیدگی به برنامه‌های تیم ملی شد و هم اختلاف در کمیته فوتسال را علنی کرد. به همین دلیل بود که عزیزی خادم در این جلسه اعلام کرد تمامی ‌انتصابات در فوتسال با نظر و مسئولیت او صورت می‌گیرد و هرکس که نمی‌تواند کاری بکند می‌تواند از کمیته فوتسال برود.
با توجه به برهه حساس کنونی برای تیم ملی فوتسال در آستانه جام جهانی، قرار است این بار سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون فوتبال به طور خصوصی در مورد برنامه‌های آماده‌سازی و حمایت از تیم ملی فوتسال جلسه‌ای داشته باشند.
این جلسه امروز(یکشنبه) برگزار خواهد شد و ناظم الشریعه با ارائه گزارش عملکرد کادرفنی و تیم ملی، نظرات خود برای حضور پرقدرت تیم ملی فوتسال در جام جهانی را به گوش رئیس فدراسیون فوتبال خواهد رساند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی