[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۶
  • دوره جدید

آزادسازی ۱۴ زندانی جرائم غیرعمد در آباده، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی، گروه شهرستان‌ها، آباده
دادستان عمومی و انقلاب آباده در جلسه اعضای مجمع عمومی حمایت از زندانیان آباده اظهار داشت: به همت خیران در مراسم جشن گلریزان سپاه، چهارده زندانی جرائم غیرعمد آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگشتند.
میثم ابراهیم زاده تعداد زندانیان محبوس در زندان آباده را چهارصدوهشتاد نفر اعلام کرد و افزود: در دوره ریاست آیت الله رئیسی تدابیری اندیشیده شده است که سیصد زندانی به طرق مختلف در کنار خانواده‌های خود باشند. 
وی انجمن حمایت از زندانیان آباده را یکی از فعال ترین انجمن‌های استان برشمرد و گفت: کمک‌های نقدی و غیرنقدی، خدمات مشاوره ای و اشتغال‌زایی از جمله فعالیت‌های این انجمن است که به خانواده زندانیان ارائه می‌شود. مسئول انجمن حمایت از زندانیان آباده نیز در این جلسه گفت: تهیه بسته‌های معیشتی و سبد کالا، لوازم خانگی، اشتغال‌زایی برای خانواده زندانیان و حمایت همه جانبه خیران و نیک اندیشان این انجمن از خانواده زندانیان از دیگر فعالیت‌های این انجمن است.
مرادی کمک‌هایی که به این انجمن شده است را از طریق آموزشگاه رانندگی تحت نظارت انجمن، کارگاه خیاطی و هدایای رهبری، کمک خیران و کمک مالی سازمان حمایت از زندانیان عنوان کرد.
صفری معاون فرمانداری آباده نیز فعالیت‌های این انجمن را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: کمک‌های خیران در برطرف نمودن نیازها و مشکلات خانواده زندانیان بسیار مؤثر بوده است.
در پایان جلسه و با رأی گیری اعضا، بازرسان این انجمن برای یک سال آینده انتخاب شدند. مجمع عمومی سالانه حمایت از زندانیان آباده با حضور اعضا و خیران در سالن اجتماعات فرمانداری آباده برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی