[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

قانون اسیر نامه‌نگاری ، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی کمیسیون جهش و رونق تولید مجلس با بیان اینکه تنها ۱۵ درصد قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور اجرا شده است، گفت: مهم‌ترین چالش پیش روی اجرای قانون مذکور، کندی و تأخیر در تصویب آیین نامه‌ها و عدم همکاری برخی از دستگاه‌های مشمول قانون است. به گزارش شیرازنوین به نقل از خانه ملت، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی؛ در تشریح جلسه کمیسیون متبوعش، گفت: جلسه دیروز کمیسیون جهش تولید، جلسه‌ای نظارتی در راستای میزان اجرای قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی بود.
نماینده مردم آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون 15 درصد قانون به صورت کامل اجرا شده و 50 درصد اجرای ناقص و 35 درصد آن اجرا نشده است، گفت: طبق بررسی‌های انجام شده، مهم ترین چالش پیش روی اجرای قانون مذکور، کندی و تأخیر در تصویب آیین نامه‌ها و عدم همکاری برخی از دستگاه‌های مشمول قانون بوده است.
وی ادامه داد: وجود برخی از ابهامات و تفاسیر در برخی مواد قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی از دیگر مشکلات احصاشده در اجرای این قانون است. سخنگوی کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با توجه به ضروت حمایت از تولید ملی، جهش تولید و تحقق شعار سال، نامه نگاری‌هایی با وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مربوطه برای تصویب آیین نامه‌های این قانون صورت گرفته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی