[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

افزایش ابر و رگبار باران در نواحی جنوبی فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل هواشناسی فارس گفت: طی ۵ روز آینده ناپایداری‌هایی به شکل افزایش موقتی ابر، وزش باد و احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده در برخی نقاط به خصوص نواحی جنوبی و شرق استان پیش‌بینی می‌شود.
مهرداد قطره سامانی شنبه ۳۰ مردادماه در خصوص وضعیت جوی استان فارس به خبرنگاران گفت: دیروز شنبه ۳۰ مردادماه آسمان استان صاف، در بعد از ظهر با وزش باد و افزایش موقتی ابر و در برخی نقاط نیمه جنوبی و جنوب شرق با رگبار و رعد و برق پراکنده و ضعیف همراه بود.
او افزود: برای امروز یکشنبه ۳۱ مردادماه نیز آسمان صاف و در بعدازظهر وزش باد و افزایش موقتی ابر همچنین در نیمه شرقی و در برخی نقاط نیمه جنوبی احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده پیش بینی می‌شود.
قطره سامانی ادامه داد: تا پنج روز آینده ناپایداری‌هایی به شکل افزایش موقتی ابر، وزش باد و احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده در برخی نقاط به خصوص نواحی جنوبی و شرق استان در بعد از ظهرها پیش‌بینی می‌شود.
مدیرکل هواشناسی استان فارس خاطرنشان کرد: کمینه دمای دیروز استان صفاشهر با ۱۳ درجه بالای صفر، بیشینه دمـای روز جمعه استان لامرد با ۴۴ درجه بالای صفر و کمینه دمــای دیــروز شــیــراز ۲۲ درجه بالای صفر بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی