[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۶
  • دوره جدید

اسکی، دلیل اخراج ناگلزمن از بایرن مونیخ!، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل پیشین باشگاه بایرن مونیخ افشا کرد که اگر یولیان ناگلزمن به تعطیلات اسکی نمی‌رفت، همچنان می‌توانست سرمربی بایرن مونیخ باشد.
به گزارش ایرنا، اولی هوینس رئیس سابق باشگاه بایرن مونیخ اعتراف کرد که سفر اسکی یولیان ناگلزمن عاملی در تصمیم این باشگاه برای اخراج این سرمربی در ماه گذشته بوده است.
هوینس عنوان کرد: ناگلزمن نباید پس از شکست مقابل لورکوزن به تعطیلات اسکی می‌رفت. اگر در مونیخ می‌ماند، دوشنبه یا سه‌شنبه با او ملاقات می‌کردم و چه کسی می‌داند چه اتفاقی بعد از آن می‌افتاد. شایعات زیادی در مورد دلایل اخراج او شنیده می‌شود، اما گفته شده که او با خرید تابستانی سادیو مانه مخالفت کرده است.
ناگلزمن در حالی از سرمربیگری بایرن برکنار شد که تیمش را با رکوردی ۱۰۰ درصدی به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسانده و در بوندسلیگا، تنها یک امتیاز با دورتموند صدرنشین فاصله دارد. او که ۸۴ بار روی نیمکت باوارایی‌ها نشست (۶۰ برد، ۱۴ تساوی و ۱۰ شکست)، یک قهرمانی لیگ و دو قهرمانی در سوپرکاپ آلمان را به ویترین افتخارات این تیم اضافه کرد. بایرن با هدایت ناگلزمن در ۳۷ بازی۱۱۲ گل زده و تنها ۳ شکست داشت.
پس از آن توماس توخل ۴۹ ساله با قراردادی دو و نیم ساله تا تابستان ۲۰۲۵ هدایت بایرن‌مونیخ را به عهده گرفت و جانشین یولیان ناگلزمن شد.
توخل پیش‌تر، در میانه فصل ۲۱-۲۰۲۰ هدایت چلسی را به عهده گرفت و این تیم را به قهرمانی UCL رساند و حالا، قبل از مصاف بایرن با منچسترسیتی سرمربی باواریایی‌ها شد.
این تصمیم پس از شکست بایرن مونیخ برابر لورکوزن در بوندسلیگا و همچنین رویارویی باواریایی‌ها با منچسترسیتی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳ گرفته شد. توماس توخل سابقه پیروزی برابر پپ گواردیولا در فینال لیگ قهرمانان را در کارنامه دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی