[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

کووید ۱۹ با شرایط سخت‌تر ، روزنامه شیراز نوین


رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲هزار و ۸۰۰ نفر در استان فارس به مراکز ۱۶ساعته مراجعه کردند و به طور حتم این وضعیت سخت در هفته آینده ادامه دارد.
 به گزارش دریافتی شیرازنوین، دکتر مهرزاد لطفی ظهر دیروز یکشنبه در سیصد و هشتاد و هفتمین نشست ستاد مدیریت کرونا در دانشگاه با اشاره به تعطیلات روزهای گذشته که در راستای کنترل شیوع کرونا در کشور و استان از سوی ستاد ملی مدیریت کرونا ابلاغ شد، از مردم خواست با توجه به پایان این تعطیلات و بازگشایی تعدادی از مشاغل بر اساس رنگ بندی و اولویت‌های اعلام شده، رعایت بیشتر دستورالعمل‌های بهداشتی را یک اولویت جدی در شرایط کنونی شیوع کرونا بدانند که با مشارکت عمومی و پرهیز از حضور در مکان‌های شلوغ مانند مراکز خرید، جدیت در استفاده از ماسک و حفظ فاصله فیزیکی از دیگران ممکن می‌شود.
او با اعلام مراجعه دوهزار و ۸۰۰ فرد بیمار یا دارای علائم کرونا به مراکز ۱۶ساعته استان طی ۲۴ ساعت گذشته، گفت: با شرایط سختی در زمینه شیوع ویروس کرونا مواجه هستیم که پیش بینی می‌شود این روند در هفته آینده نیز ادامه یابد. رئیس دانشگاه همچنین با اشاره به برگزاری نشست روز شنبه ستاد ملی کرونا با حضور رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی کرونا، از طرح موضوع افزایش اختیارات استانی برای مقابله بهتر با شیوع بیماری کووید ۱۹ با توجه به موج بیماری، در این نشست خبر داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی