[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۹
  • دوره جدید

ثبت رکورد بستری روزانه در فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن ابراز نگرانی شدید نسبت به تداوم روند افزایشی مبتلایان به ویروس کرونا، گفت: طی روز یکشنبه، رکورد بی سابقه‌ای در تعداد بیماران جدید پذیرش شده در بیمارستان‌های فارس ثبت شده است. مهرزاد لطفی دیروز دوشنبه اول شهریور در جلسه روزانه ستاد مدیریت بیماری کرونای علوم پزشکی شیراز، ضمن تبریک روز پزشک، خاطرنشان کرد: طی روز یکشنبه ۶۷۹ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان‌های استان فارس پذیرش شده‌اند؛ این میزان از آغاز شیوع کووید 19 تاکنون در فارس بی‌سابقه بوده است.
او با بیان اینکه هم اکنون ۴۴۴ بیمار در بخش‌های ICU بیمارستان‌های استان بستری هستند، افزود: این آمار بسیار نگران کننده و هشداری بی سابقه و بحرانی برای مجموعه سلامت و مردم است. لطفی با تأکید بر رعایت اصول بهداشتی به عنوان حیاتی ترین اولویت در این بحران، از مردم خواست تا در قطع زنجیره‌های انتقال این بیماری مشارکت داشته و دیگران را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به ویژه استفاده از ماسک و رعایت فاصله فیزیکی با دیگران دعوت کنند.
رئیس علوم پزشکی شیراز با اعلام هشدار نسبت به بالا بودن بی سابقه آمار ابتلا و بستری بیماران کرونا در کشور و استان فارس، گفت: همه باید با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، از حضور در دورهمی‌های خانوادگی و تجمعات پرهیز کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی