[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

خدمت در پرتو خداباوری، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
دستگاه‌های اجرایی برتر فارس در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی معرفی شدند. این مراسم صبح پنجشنبه 4 شهریور ماه و همزمان با روز کارمند با حضور استاندار فارس و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی با همراهی اصحاب رسانه برگزار شد. استاندار فارس در این مراسم گفت: خداباوری و ارتباط با مردم از ویژگی‌های شهید رجایی و شهید باهنر بود. 
دکتر عنایت الله رحیمی با بیان اینکه ترجیح منافع عمومی بر منافع شخصی، گروهی و حزبی از خصوصیات برجسته شهیدان رجایی و باهنر بود، تصریح کرد: ولایت باوری و ولایت پذیری از مهم ترین ویژگی‌های شهیدان رجایی و باهنر بود و به عنوان یک شاخصه برجسته در جوهره وجودی و تفکر این عزیزان نهادینه شده بود. در ادامه این مراسم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس و دبیر اجرایی بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان گفت: ٦٤ دستگاه اجرایی در جشنواره امسال شرکت کردند که از این تعداد ١٠ دستگاه اجرایی استان به عنوان دستگاه برتر و ٣ دستگاه اجرایی به عنوان دستگاه دارای اقدامات برجسته‌ در حوزه کرونا، تأمین آب و معیشت مردم معرفی شدند.
بنا به گفته دکتر نوروزی، دستگاه‌های اجرایی برتر استان فارس بر اساس شاخص‌های عمومی در ٥ زمینه اصلاح ساختار‌های سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، محور ارزیابی و نظارت و ارتقای سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در نظام اداری انتخاب شدند. وی با بیان اینکه امسال برای اولین بار دستگاه‌های برتر شهرستانی نیز ارزیابی شدند که البته ۷ شهرستان جدیدالتأسیس در این ارزیابی مشارکت داده نشدند و از بین ۲۹ فرمانداری سابق نیز ۲۷ فرمانداری مشارکت کردند، افزود: هر فرمانداری اجازه داشت که ۳ دستگاه برتر شهرستان را معرفی کند و در مجموع ۸۱ دستگاه برتر شهرستانی نیز برای نخستین بار در این جشنواره معرفی می‌شوند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در بخش پایانی سخنانش بیان کرد: انتخاب دستگاه‌های اجرایی برتر بر عهده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و انتخاب کارمند، مدیر و فرماندار نمونه بر عهده معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس بوده است. گفتنی است در این مراسم از اداره کل فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل دامپزشکی، شرکت توزیع برق شیراز، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اداره کل امور اقتصاد و دارایی، شرکت آبفا شیراز، اداره کل حفاظت محیط زیست، اداره کل ثبت احوال، کمیته امداد امام خمینی(ره)، شرکت سهامی آب منطقه‌ای، شرکت آب و فاضلاب استان و دانشگاه علوم پزشکی فسا به عنوان دستگاه‌های اجرایی برگزیده استان و از عبدالرضا صادقی مدیرکل امور اداری و مالی استانداری، اسماعیل امیری مدیرکل فناوری اطلاعات امنیت فضای مجازی و شبکه دولت استانداری، امیرحسین جمشیدی مدیرکل دفتر فنی امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری، رحیم آزادی مدیرکل مدیریت بحران، عبدالعظیم خادم حمزه مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری، قاسم پاک نژاد مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری، سید علاءالدین کراماتی مدیرکل دفتر اتباع و مهاجرین خارجی استانداری، سید عباس اسدی زاده مدیر هسته گزینش استانداری، عباس باباخانی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، سید مجتبی علوی مدیر هماهنگی امور رفاهی رفاهی زائرین استانداری، علی محمودی فرماندار بوانات، جلیل حسنی فرماندار لارستان، محمدرضا امیری فرماندار شیراز، ابراهیم رحیمی فرماندار سرچهان، غلامعباس حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان، حمیدرضا ناظمی مدیرکل دامپزشکی استان، علیرضا انصاری مدیرکل ثبت احوال استان و هدایت الله رحیمی مدیرکل تعاون روستایی استان به عنوان مدیران نمونه استان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی