[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

تقویت زیرساخت‌ها برای مدیریت آب‌های سطحی، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه سه شیراز گفت: اجرای 2 کیلومتر لوله گذاری در خیابان‌های تختی و دروازه سعدی، در راستای توجه به زیرساخت‌های محله‌ها صورت می‌گیرد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 شیراز، شکوهیان با اشاره به عملیات لوله گذاری خیابان‌های تختی و دروازه سعدی با بیان اینکه توجه به زیرساخت‌ها در محله‌ها یکی از اهداف این شهرداری است، افزود : اتمام این پروژه، کمک شایانی به جمع آوری آب‌های سطحی خیابان‌های مذکور می‌کند.
شکوهیان شهردار این منطقه با بیان اینکه پروژه لوله گذاری خیابان تختی و دروازه سعدی به طول حدود 2 کیلومتر توسط حوزه فنی و عمرانی این شهرداری در دست اجراست، افزود: در حال حاضر حدود 1600 متر از این پروژه اجرا شده است.
کریم شکوهیان اعتبار موردنیاز برای این پروژه را حدود 80میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: دفع، هدایت و جمع آوری آب‌های سطحی خیابان‌های تختی و دروازه سعدی، رفاه و آسایش شهروندان، حفظ بهداشت محیط زیست و توسعه زیرساخت‌های شهری از جمله اهداف اجرای این پروژه است. شهردار منطقه سه با اشاره به اینکه در این پروژه حدود 1400 متر تک لبه و کانیو نیز اجرا شده است، افزود: پس از اتمام لوله گذاری و تکمیل پروژه، عملیات پیاده‌روسازی محدوده دروازه سعدی و مقابل بیمارستان شهید بهشتی نیز با هدف همسان سازی معابر، تسهیل در تردد عابران پیاده و زیباسازی منظر شهری انجام 
خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی