[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

قطع زنجیره کرونا به‌زودی ، روزنامه شیراز نوین

مجهزترین مرکز واکسیناسیون علیه کرونا با همکاری سپاه فجر فارس و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) سپاه شیراز راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اشاره به اینکه موج جدید کرونا سهمگین‌تر از موج‌های پیشین بوده و تعداد مبتلایان و بستری شدگان را به طور چشمگیری افزایش داده است، گفت: در موج جدید کرونا، شاهد افزایش جان‌باختگان ناشی از این بیماری هستیم و تعداد بیماران بدحال نیز در این روزها افزایش پیدا کرده است.
دکتر «علی اکبری» افزود: در پی افزایش شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در هفته‌های اخیر و لزوم تمرکز بر تسریع در تزریق واکسیناسیون، با همکاری سپاه فجر استان فارس، معاونت بهداشت و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، تجهیز بزرگ‌ترین و در دسترس ترین مرکز واکسیناسیون در شیراز کلید خورد و به معاونت بهداشت دانشگاه تحویل داده شد.
 او با اشاره به اهمیت مشارکت بین بخشی در پیشبرد اهداف سلامت و بهبود برنامه‌های مقابله با کرونا، از همکاری مجموعه سپاه فجر استان در راه اندازی این پروژه تقدیر کرد و یادآور شد: این اقدام مهم در راستای توسعه واکسیناسیون همشهریان و به همت معاونت بهداشت، مجموعه مدیریت پشتیبانی و رفاهی دانشگاه و سپاه فجر استان انجام شد.
مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با اعلام افزوده شدن مرکزی دیگر به مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز، گفت: در کنار رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ممنوعیت‌ها و محدودیت‌هایی که به صورت مقطعی اعمال می‌شود، واکسیناسیون جمعی می‌تواند زنجیره بیماری را قطع و به کنترل آن کمک بسیاری کند.
«علیرضا قاسمی» افزود: آماده سازی و تجهیز این مرکز در کمترین زمان ممکن و با تلاش شبانه روزی کارکنان زیر مجموعه این مدیریت و همکاری همه جانبه سپاه فجر استان فارس انجام شد.
او ابراز امیدواری کرد تا بتوانیم در راه مقابله با کروناویروس، شرایط را به گونه ای فراهم کنیم که بهترین خدمات به مردم استان ارائه شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی