[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۲
  • دوره جدید

ذوب آهن پاسارگاد سیراب می‌شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از خانه ملت، عبدالعلی رحیمی مظفری با اشاره به پیگیری‌های نظارتی که زمان سرکشی به حوزه انتخابیه صورت داده است، گفت: در بازدید معاون وزیر بهداشت از منطقه، تجهیز بیمارستان کوار، سروستان و خرامه با توجه به شرایط کرونایی انجام شد. همچنین مجوز احداث بیمارستان 200 تختخوابی کوار نیز اخذ و قرار شد بیمارستان شهرستان سروستان نیز ارتقا یابد.
نماینده مردم سروستان و کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید میدانی از پروژه انتقال پساب سروستان، عنوان کرد: تکمیل سد شهید سلیمانی کوار و انتقال آب درودزن به خرامه مقرر شد بعد از این بازدید انجام شود که در حال حاضر سرعت احداث آن بیش از 10 برابر نسبت به بودجه سالیانه آن که توانستیم از محل اوراق تأمین کنیم، شده است. این پروژه قرار است آب شرب، کشاورزی و صنعت را تأمین کند.
وی افزود: همچنین پیگیری‌هایی برای انتقال پساب به ذوب آهن پاسارگاد انجام شد تا این واحد صنعتی از آب استفاده نکند. همچنین پیگیری‌هایی برای تأمین خوراک این واحد انجام شد.
رحیمی مظفری با اشاره به نیمه تمام ماندن کارخانه قند کوار به مدت 12 سال، عنوان کرد: رئیس کل دادگستری استان و استاندار فارس از این پروژه بازدید به عمل آوردند و قرار شد با پیگیری‌ها این واحد مجدد فعال شود که طی این اقدام، 100 نفر بازگشت به کار شدند.
این عضو مجمع نمایندگان استان فارس ادامه داد: در حوزه نوسازی مدارس نیز اعتبارات خوبی گرفته شد. همچنین کمک‌های خوبی برای تجهیز مدارس منطقه دریافت کردیم.
وی اضافه کرد: در حوزه کشاورزی و دام‌پروری نیز از کارخانه خوش‌نام شیراز که فراورده‌های گوشتی تولید می‌کند، به همراه مسئولان استانی بازدید به عمل آوردیم و این کارخانه که تعطیل شده بود با پیگیری‌ها آغاز به کار کرده و حدود 30 کارگر به کار بازگشتند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری حل مشکلات کارخانه فولاد خرامه، خاطرنشان کرد: همچنین خدمات رفاهی سایت نفتی سروستان که نیمه کار بود، قرار شد تکمیل شود و در اختیار کارکنان قرار گیرد؛ ضمن اینکه پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در منطقه داشتیم که قرار شد با حضور پیمانکار هرچه سریع‌تر تکمیل شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی