[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

هدف اصلی شورای ششم حل مشکلات مردم است، روزنامه شیراز نوین

اعضای کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز به همراه سرپرست شهرداری منطقه هفت، معاونان و مسئولان شهرداری منطقه از پروژه‌های عمرانی در سطح منطقه هفت بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، صبح دیروز چهارشنبه 24 شهریورماه، اسکندری رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز به همراه اکبری سرپرست شهرداری منطقه هفت و معاونان و مسئولان منطقه از پروژه‌های در حال اجرای منطقه هفت بازدید کردند. اسکندری در حاشیه این بازدید گفت: شورای شهر بازدید از روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهرداری را در دستور کار قرار داده تا با پیگیری و رفع مشکلات پروژه‌ها بتوانیم هرچه سریع‌تر پروژه‌ها را به بهره برداری برسانیم و تقدیم شهروندان عزیز 
شیرازی کنیم.
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اهمیت بحث گردشگری در سطح منطقه هفت، گفت: یکی از پروژه‌های مهمی که در سطح منطقه هفت در حال اجرا می‌باشد، پروژه قصر ابونصر است که باید به صورت ویژه در جهت اتمام آن گام برداریم. بهره برداری از این پروژه علاوه بر منطقه هفت، برای شهر شیراز نیز آورده‌هایی خواهد داشت و همواره گردشگران زیادی را به سوی خود جذب خواهد کرد. وی افزود: از دیگر پروژه‌های شاخص در سطح منطقه هفت پروژه بزرگ‌راه مولوی است که با توجه به نقش مهم آن در کاهش ترافیک و تکمیل رینگ پیرامونی شهر تمامی شهروندان از خیر و برکت آن بهره خواهند برد و امیدواریم با همکاری شهروندان و مالکان در مسیر بتوانیم مشکلات را هموار کنیم و در آینده نزدیک به بهره برداری برسانیم. اسکندری با بیان این مطلب که از آنجا که هدف اصلی شورای ششم، خدمت به مردم و حل مشکلاتشان است، از اجرای نهضت آسفالت معابر خاکی خبر داد و افزود: با پیگیری‌های انجام‌شده درصدد هستیم با همکاری شهرداری مناطق یازده گانه نسبت به آسفالت معابر خاکی در سطح مناطق اقدام کنیم و این مهم با همکاری سازمان‌های خدمات رسان امکان پذیر است که شهرداری بتواند پس از اتمام عملیات‌های عمرانی سازمان‌های خدمات رسان، نسبت به آسفالت این معابر اقدام نماید.
سرپرست شهرداری منطقه هفت نیز در جریان بازدید از پروژه‌ها ضمن ارائه گزارشی از وضعیت پروژه‌های منطقه هفت گفت: شهرداری منطقه هفت تمام توان خود را برای به اتمام رساندن پروژه‌ها در سطح منطقه به کار خواهد گرفت تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم پروژه‌های در حال اجرا را به بهره برداری رسانده و پروژه‌های جدیدی را متناسب با نیاز منطقه به مرحله اجرا برسانیم. اکبری در بازدید از پروژه بزرگ‌راه مولوی با تأکید بر اولویت دار بودن این پروژه گفت: با تکمیل این پروژه بسیاری از مشکلات ترافیکی در مرکز شهر و سطح منطقه هفت کاسته خواهد شد و امیدواریم با همکاری شورای ششم و رفع موارد و مشکلات تملک در مسیر این پروژه تا بولوار اتحاد و رودخانه خشک به بهره برداری برسانیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی