[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۰
  • دوره جدید

جشن صعود به تعویق افتاد، روزنامه شیراز نوین

شهرداری کاشان۲ - برق جدید شیراز ۲
شیرازنوین: نارنجی پوشان شیراز در پایان نیمه اول مسابقات دیروز جواز صعود مستقیم به لیگ دسته اول را در دست داشتند اما در نیمه دوم شرایط تغییر کرد. آنها ابتدا با دریافت دو گل از حریف خود عقب افتادند اما در دقایق پایانی توانستند شکست را با تساوی تعویض و رتبه دوم جدول را برای خود حفظ کنند و راهی دیدار پلی آف مقابل شهرداری بوشهر شوند.
مرحله دوم گروهی مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، عصر دیروز با برگزاری دو دیدار در شهرهای کاشان و رشت به پایان رسید. برق جدید در کاشان میهمان شهرداری این شهر بود و در صورت پیروزی مقابل حریف خود و شکست یا تساوی نماینده ماهشهر در رشت، می‌توانست مجوز حضور در مسابقات فصل آینده لیگ دسته اول را دریافت کند.
وحید رضایی دیروز تیمش را با ترکیب مسلم حق شناس، مجید بهروزی، صادق کرمی، حمید ملک، مهرداد علیزاده، وحید شاکر، رضا فیروززاده، پوریا آریاکیا، احمد نصیری، قاسم رزمی و سعید مرتضوی به میدان فرستاد. بازی‌ها با بهترین اتفاقات ممکن برای نماینده شیراز آغاز شد. ابتدا شروین بزرگ در دقیقه 7 داماش گیلان را مقابل شهرداری ماهشهر پیش انداخت و در دقیقه 13 هم این سعید مرتضوی مهاجم گیلانی برق جدید بود که موفق شد در کاشان اولین گل را وارد دروازه میزبان کند. با این نتایج برق جدید به طور مستقیم به مسابقات لیگ دسته اول صعود می‌کرد. در دقیقه 22 حسین نظیری دومین گل رشتی‌ها را هم وارد دروازه حریف کرد تا خیال برقی‌ها تا حدودی از بابت مسابقه دیگر راحت شود. در نهایت نیمه اول هر دو مسابقه با بهترین نتایج برای نماینده شیراز به پایان رسید. با ثبت این نتایج برق جدید با 17امتیاز به عنوان تیم نخست راهی لیگ یک می‌شد و شهرداری ماهشهر با 16امتیاز به بازی پلی آف راه پیدا می‌کرد. اما حکایت نیمه دوم هر دو بازی کاملاً متفاوت بود.
در همان ابتدای نیمه دوم حکیم حزباوی پور بازیکن تیم شهرداری ماهشهر از روی نقطه پنالتی گل اول تیمش را به ثمر رساند. با این حساب و در صورتی که ماهشهری‌ها موفق به زدن گل تساوی می‌شدند، برق جدید حتی با حفظ پیروزی ۱ بر صفر در کاشان هم نمی‌توانست در صدر جدول بایستد و راهی پلی آف می‌شد، اما در دقیقه 55 دو اتفاق همزمان و به ضرر برق جدید رخ داد. محمد پهلوان برای شهرداری ماهشهر و محمدرضا فلاحیان برای شهرداری کاشان گلزنی کردند. به ثمر رسیدن هر یک از این گل‌ها برای دوم شدن نماینده شیراز کافی بود. در دقیقه 65 چهارمین گل در نیمه دوم هم به ضرر برق جدید به ثمر رسید و میثم فرزانه گل دوم شهرداری کاشان را به ثمر رساند. بدین ترتیب و در عرض کمتر از 20دقیقه رؤیاهای شیرازی‌ها نقش بر آب شد و این تیم از رتبه اول به رتبه سوم جدول سقوط کرد. این دو نتیجه به ضرر برق جدید تا دقیقه 85 ادامه داشت تا اینکه اعلام یک ضربه پنالتی از سوی داور مسابقه، امیدهای نماینده شیراز را دوباره زنده کرد. حالا برق جدید در 5دقیقه باقیمانده به یک گل نیاز داشت تا دوباره صدرنشین شود و به لیگ یک صعود کند و از طرفی با دریافت یک گل، مجوز حضور در دیدار پلی آف را هم از دست می‌داد. نارنجی پوشان شیرازی در دقیقه 88 تیرک دروازه میزبان را هم به لرزه درآوردند و بهترین فرصت ممکن برای صعود مستقیم بدین ترتیب از دست رفت. درنهایت هر دو بازی در پایان وقت‌های اضافه با تساوی 2-2 به پایان رسید و جدول رده بندی بدون تغییر نسبت به هفته ماقبل پایانی باقی ماند. شهرداری ماهشهر به صورت مستقیم به لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور راه یافت و برق جدید به عنوان تیم دوم راهی دیدار پلی آف در مقابل شاهین شهرداری بوشهر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی