[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

به یاری نیازمندان می‌شتابیم، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
 فرماند‌‌‌ه سپاه ناحیه احمد ‌‌‌بن موسی(ع) شیراز گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، 410 برنامه شاخص و عمومی در محدوده شرق شیراز به همت سپاه ناحیه احمد ‌‌‌بن موسی(ع) شیراز برگزار می‌شود.
سرهنگ پاسد‌‌‌ار احمد‌‌‌ جعفری ظهر دیروز چهارشنبه 31 شهریورماه با تبریک آغاز هفته دفاع مقدس در نشست خبری با اصحاب رسانه، به تشریح برنامه‌های این مرکز پرداخت و افزود: بیش از 41 سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی می‌گذرد و طی این مدت رسالت دفاع مقدس همچنان ادامه داشته است.
وی دوران هشت ساله دفاع مقدس را در طول تاریخ بی نظیر ارزیابی کرد و افزود: دوران جنگ تحمیلی از ماندگارترین و غرورآفرین‌ترین برگ‌های تاریخ ملت بزرگ ایران است که گنج‌های پیدا و پنهان بی‌شماری را در خود می‌پروراند. این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنانش با تسلیت ایام عزاداری‌های سید و سالار شهیدان بیان داشت: رسالت خبرنگاران و سپاه پاسداران شباهت‌های زیادی با یکدیگر دارد و هر دو طیف در جبهه جریان سازی و روشنگری مشغول تلاش و مجاهدت هستند. جعفری در ادامه با تشریح برخی از برنامه‌هایی که در هفته دفاع مقدس با محوریت سپاه ناحیه احمد ‌‌‌بن موسی(ع) شیراز اجرایی خواهد شد، اظهار داشت: 410 برنامه شاخص و عمومی در محدوده شرق شیراز با میدان داری پایگاه‌های مقاومت و بسیج و سپاه این ناحیه اجرایی می‌شود که از جمله آنها می‌توان به توزیع پنج‌هزار بسته معیشتی در میان افراد نیازمند و آسیب دیدگان کرونا اشاره کرد. فرماند‌‌‌ه سپاه ناحیه احمد ‌‌‌بن موسی(ع) شیراز با اشاره به برگزاری همایش تقدیر از رزمندگان پیشکسوتان دوران دفاع مقدس که با حضور ریاست جمهور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: برنامه گرامیداشت شهدا در محلات، برپایی 7 کارگاه اشتغال‌زایی، اعزام نمادین رزمندگان به جبهه، نواختن زنگ مقاومت در مدارس شرق شیراز، برپایی جشنواره مالک اشتر، شب شعر مقاومت، عطرافشانی قبور مطهر شهدا، برگزاری همایش مدافعان سلامت با تقدیر از بسیجیان، دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران و بسیاری دیگر از این برنامه‌ها در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به دیگر فعالیت‌های سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز افزود: تهیه و توزیع 120 دست کفش و لباس، 580 بسته بهداشتی، کمک هزینه و رهن و اجاره خانه برای مستأجران، اهدای 5 سری جهیزیه، نذر گوشت با قربانی کردن 10 گوسفند، توزیع 920 بسته لوازم‌ التحریر و اقدامانی از این دست در زمره فعالیت‌های سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی