[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

تذروی نایب‌رئیس شورای شهر شیراز شد، روزنامه شیراز نوین

هجدهمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز در پی صدور حکم شهردار شیراز و به صورت فوق العاده با سه دستور کار برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، هجدهمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز با سه دستورکار و با حضور ۱۲ نفر از اعضا به صورت حضوری و آنلاین به صورت فوق‌العاده برگزار شد.
اولین دستورکار به استعفای سید احسان اصنافی از عضویت در شورای اسلامی شهر شیراز اختصاص داشت که با رأی مثبت تمامی اعضای حاضر به صورت حضوری و آنلاین و با دوازده رأی، با استعفای اصنافی که به عنوان شهردار شیراز انتخاب شده بود، موافقت شد. قابل ذکر است که روز پنجشنبه وزارت کشور حکم سید احسان اصنافی را به عنوان شهردار کلان‌شهر شیراز صادر کرده بود.
دستور کار دوم به یک طرح دوفوریتی از سوی تعدادی از اعضای شورای شهر شیراز اختصاص داشت که بر اساس آن محمدتقی تذروی به جای سید احسان اصنافی از اول مهرماه سال جاری تا نیمه مردادماه سال آینده به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز انتخاب شد.
دستورکار بعدی نیز دوفوریتی بود و به انتخاب جایگزین اصنافی در کمیسیون ماده ۷۷ قانون شهرداری مرتبط بود که بر اساس رأی اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، سید ابراهیم حسینی از تاریخ اول مهرماه امسال تا نیمه مردادماه سال آینده به عنوان نماینده شورا در این کمیسیون حاضر خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی