[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

پدیده لیگ برتر خواهیم شد، روزنامه شیراز نوین

کلانتری سرمربی فجرشهید سپاسی می‌گوید که تیم او در هر پستی که کمبود بازیکن داشته باشد، نفرات جدیدی را به تیم اضافه می‌کند.
به گزارش «ورزش سه»، فجرشهید سپاسی در فصل گذشته لیگ آزادگان، موفق شد پس از سال‌ها غیبت در لیگ برتر، یک بار دیگر راهی بالاترین سطح از رقابت‌های فوتبالی در ایران شود. آن‌ها نزدیک به یک ماه است که تمرینات خود را آغاز کرده‌اند و این تیم همچون سال‌های گذشته، می‌تواند از سهمیه بازیکنان سرباز استفاده کند.
علی اصغر کلانتری سرمربی فجرشهید سپاسی شیراز درخصوص شرایط این تیم و تمرینات تیمش گفت: ما در هفته چهارم آغاز شدن تمریناتمان هستیم. از 8 شهریور کار را استارت زدیم. از روز شنبه دیگر بازی‌های تدارکاتی‌مان را انجام خواهیم داد. چند دیدار را برنامه‌ریزی کرده‌ایم. ابتدا با خیبر خرم آباد روبه‌رو می‌شویم، سپس با هوادار بازی می‌کنیم و در ادامه با تیم‌های آلومینیوم اراک، مس رفسنجان و ذوب آهن بازی خواهیم کرد. ممکن است که در این بین، دیدارهای دیگری نیز برگزار شود. بازی‌های تدارکاتی برای ما خیلی مهم است. تیمی‌که ما بسته‌ایم، مانند همیشه و شرایطی که فجرشهید سپاسی دارد جمع شده است. 
او صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: ما مانند تیم‌های ثروتمند وارد مسائل مالی نشدیم و بازیکنانی که جذب کرده‌ایم، نزدیک به 70 تا 80 درصدشان سرباز هستند. علاوه بر بازیکنانی که از سال قبل با آن‌ها تمدید کرده‌ایم. می‌خواهیم وارد بازی‌های دوستانه شویم و قدرت تیم خودمان را بسنجیم چون زمان داریم و شرایط مناسب است و باید ببینیم واقعاً تیممان تا چه میزان قدرتمند است و تا چه حد می‌تواند با سایر تیم‌ها بجنگد و در چه پست‌هایی نیاز به جذب بازیکن داریم. فکر می‌کنم هنوز در 3، 4 پست نیاز به جذب بازیکن داریم. چنانچه بازیکنان مدنظرمان در بازی‌های تدارکاتی نظرمان را جلب کردند، اقدام می‌کنیم وگرنه باید بازیکن جدید جذب کنیم. چون این کار شوخی بردار نیست و کل استان و مجموعه فجرشهید سپاسی ما را دنبال می‌کنند. اگر قرار شود بازیکنی به ما اضافه شود یا از جمع ما جدا شود را در چند روز آینده به باشگاه اعلام می‌کنیم. مربی فجرشهید سپاسی درخصوص خریدهای جدید این تیم نظیر معصومی، منصوری و صادقی که اغلب از شهرخودرو جذب شده‌اند، گفت: بازیکنانی که به تیم ما اضافه می‌شوند، ما 100 درصد آن‌ها را مورد بررسی قرار داده‌ایم. چه از نظر اخلاقی و چه از نظر فنی. این بازیکنان نیز از لحاظ اخلاقی و فنی خوب هستند. ما بیشتر دنبال بازیکنانی هستیم که به ظرفیت تیم ما بخورد که الحمدلله بازیکنان جذب شده همین شکل بوده‌اند و تاکنون از آن‌ها راضی هستیم. به جز ایمان صادقی، منصوری و معصومی، بقیه برای انجام خدمت سربازی به ما اضافه شده‌اند. سعی می‌کنیم جلو برویم و اگر کمبودی داریم، پس از هماهنگی با باشگاه آن را برطرف کنیم. کلانتری درباره تیم‌های متمول و کم بضاعت در لیگ برتر گفت: بالاخره همیشه همین شکلی بوده است، مخصوصاً اینکه خود ما در فجرشهید سپاسی چه در لیگ یک و چه در لیگ برتر نبرد این شکلی را داشته‌ایم. دارندگی و برازندگی است. این تیم‌ها بضاعت مالی دارند و برای تیم‌هایشان هزینه می‌کنند و آینده‌ای را برای خودشان ترسیم می‌کنند. ما نیز همیشه نشان داده‌ایم هر زمانی که تیم را برای حضور در مسابقات آماده می‌کنیم، به لطف خداوند جزو تیم‌های خوب هستیم و قطعاً می‌خواهیم در لیگ آینده یکی از تیم‌های خوب و پدیده باشیم. من در هر پستی که به بازیکن نیاز داشته باشم، حتماً نفر جدید اضافه می‌کنم. چون اگر لیگ پرقدرت آغاز شود، به سود همه است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی