[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در آباده، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی «آباده» از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و جمع‌آوری و دستگیری 13 معتاد و خرده‌فروش طی دو هفته گذشته خبر داد. 
سرهنگ «سیدابوالفضل مسعودی» در گفت‌‎وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در راستای جلب رضایت عمومی مردم و ناامن کردن محیط برای مخلان نظم و امنیت، مأموران انتظامی آباده طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم خیز را طی دو هفته گذشته در این شهرستان با قدرت و جدیت اجرا کردند. وی افزود: مأموران موفق شدند در اجرای این طرح ضمن جمع‌آوری و دستگیری 13 خرده فروش و معتاد، 45 کیلو انواع مواد مخدر را نیز کشف کنند. فرمانده انتظامی آباده عنوان داشت: دستگیری 28 سارق و کشف 32 فقره انواع سرقت ‌اعم از اماکن خصوصی، منزل، موتورسیکلت، مغازه، خودرو و قطعات آن، کشف 2 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه، دستگیری 6 متهم توسط پلیس فتا و کشف 10 فقره پرونده اعم از جعل، کلاهبرداری رایانه‌ای، جرائم سایبری، هتک حیثیت و دسترسی غیرمجاز و توقیف 22 دستگاه وسایط نقلیه مزاحم و متخلف از دیگر نتایج اجرای این طرح می‌باشد. سرهنگ مسعودی ادامه داد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با هدف جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌های ملی، 130هزار نخ سیگار خارجی، 3 دستگاه لوازم خانگی، 8 کارتن نسکافه و یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق کشف شد و 4 نفر نیز در این خصوص دستگیر شدند.
این مقام انتظامی از استمرار اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در طول سال جاری خبر داد و عنوان داشت: از اولویت‌های پلیس، ارتقای کیفی احساس امنیت در بین شهروندان، مقابله با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر، جمع آوری معتادان پرخطر، برخورد با سارقان و اراذل و اوباش و مزاحمان خیابانی می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی