[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۷
  • دوره جدید

وعده‌های مالی عملی نشد پرسپولیسی‌ها طلبکار از باشگاه، روزنامه شیراز نوین

به گزارش فارس، با وجود فرارسیدن هفته‌های پایانی لیگ برتر، بازیکنان پرسپولیس بخش عمده‌ای از قرارداد خود را از این باشگاه طلبکار هستند. مسابقات لیگ برتر فوتبال در حالی به هفته بیست‌وششم خود رسیده که بازیکنان پرسپولیس تنها 55 درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کردند. این در حالی است که بازیکنان انتظار داشتند تا اینجای لیگ در حدود 80 درصد از قرارداد خود را طبق وعده‌های مدیران باشگاه دریافت کنند که این اتفاق رخ نداده است.
از طرف دیگر، منابع مالی باشگاه پرسپولیس محدود است و این باشگاه تا به حال نتوانسته به تعهدات مالی خود طبق قول‌هایی که داده بود عمل کند. باشگاه پرسپولیس در شرایط فعلی فقط 35 میلیارد تومان از ایرانسل به عنوان اسپانسر اصلی خود پول طلب دارد که در صورت کل این پول، حدود 12 درصد از مطالبات بازیکنان پرداخت خواهد شد.
بازیکنان پرسپولیس منتظر هستند که در روزهای آینده به حساب آنها پول واریز شود. پرسپولیس در روز سوم اردیبهشت بازی حساسی با استقلال دارد که با توجه به وضعیت جدول رده‌بندی لیگ برتر، اهمیت این بازی بسیار بیشتر از دربی‌های قبلی خواهد بود.
حالا باید دید در شرایط فعلی که حساب باشگاه پرسپولیس بعد از چند ماه همچنان بسته است، آیا مدیرعامل این باشگاه قادر خواهد بود به تعهدات مالی‌اش عمل کند یا نه. چک آخر اسپانسر باشگاه در هفته بیست و نهم لیگ برتر نقد خواهد شد. بی‌پولی معضل بزرگ این روزهای باشگاه پرسپولیس است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی