[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

رئیس‌کل دادگستری فارس: پلیس در صف اول برقراری نظم و امنیت است، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان گفت: نیروی انتظامی در صف اول برقراری نظم و امنیت در کشور است و اگر یک دقیقه حضور نداشته باشد، امورات مردم مختل می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، در جلسه قضایی-انتظامی که دوشنبه‌شب در سالن جلسات دادگستری در شیراز با حضور فرمانده انتظامی استان و تعداد زیادی از مسئولان به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا برگزار شد، حجت‌الاسلام و المسلمین «سیدکاظم موسوی» بیان کرد: سرادر «حبیبی» انسان کم نظیری است و دستگاه قضا باید از ظرفیت و پتانسیل‌های نیروی انتظامی فارس در راستای خدمت مضاعف به شهروندان و ارتقای امنیت اجتماعی استفاده کند. وی با قدردانی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر، مخلصانه و شبانه روزی پلیس استان فارس در کنترل آسیب‌‎‌های اجتماعی، افزود: نیروی انتظامی در صف اول برقراری نظم و امنیت در کشور است و در این زمینه کارنامه درخشانی دارد. حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی با اشاره به امنیت مطلوب در تمام نقاط استان فارس، گفت: دستگاه قضا با پشتوانه قانون حامی اقتدار نیروی انتظامی است و همه مسئولان و شهروندان باید قدردان این نیروی زحمتکش و جان فدا باشند.
در ادامه سردار «رهام‌بخش حبیبی» فرمانده انتظامی استان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شش ماهه اول سال جاری، از حمایت‌های بی‌دریغ رئیس کل دادگستری فارس از مجموعه انتظامی که سبب دلگرمی کارکنان شده تقدیر و بر تعامل هرچه بیشتر تأکید کرد.
گفتنی است در پایان این مراسم رئیس کل دادگستری استان از معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی به دلیل خدمت مضاعف در فارس و برقراری نظم و امنیت مطلوب با اهدای لوح تقدیر تجلیل کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی