[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

وزیر ورزش دوست داریم لیگ با حضور تماشاگران برگزار شود، روزنامه شیراز نوین

وزیر ورزش و جوانان گفت: این پیام را دادیم که واکسیناسیون موفق بوده و ما هم می‌توانیم تماشاگر داشته باشیم ولی از طرف AFC مجوز فروش بلیت داده نشد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حمید سجادی در حاشیه مراسم رونمایی از سردیس 5 قهرمان ملی ورزش ایران در جمع خبرنگاران  گفت: خوشحالم که کمیته ملی المپیک در ادامه برنامه‌های فرهنگی خود امروز را به رونمایی از سردیس‌ها و یادمان‌های ورزشکاران اختصاص داد. بعد از دوران قهرمانی نیازمند یادآوری مراحل کسب این موفقیت‌ها هستیم. بعد از قهرمانی موضوعاتی است که خود ورزشکاران نمی‌توانند آن‌ها را مطرح کنند و بگویند و این وظیفه ماست که به این موضوعات بپردازیم.
وزیر ورزش و جوانان در خصوص انتخابات فدراسیون‌های ورزشی گفت: بخشی از ثبت‌نام‌ها شروع شده و بقیه نیز ادامه دارد.
وی درخصوص تغییر در معاونت ورزش قهرمانی گفت: در حوزه معاونت‌های مختلف در وزارت ورزش بررسی‌ها در حال انجام است. هر جا لازم بوده تغییرات انجام شده و هر جا لازم باشد با مطالعه و‌ بررسی انجام می‌شود.
سجادی در خصوص اینکه چرا زودتر جلسات ستاد عالی ورزش برگزار نمی‌شود تا تکلیف رشته‌های اعزامی ‌مشخص شود، عنوان کرد: در حال برنامه‌ریزی هستیم که هر چه سریع‌تر انجام شود. 
به تفکیک ما و کمیته ملی المپیک نشست‌ها را با فدراسیون‌ها آغاز کردیم. کمیته روزهای زوج با فدراسیون‌هایی که باید افتخار آفرینی کنند، در بُعد تخصصی جلسه دارند و محتوای آن در وزارت مطرح می‌شود.
وی درخصوص برگزاری دیدار ایران و‌ کره جنوبی بدون تماشاگر تأکید کرد: برای ایران آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بهترین نتیجه حاصل شود. دستور‌العمل برگزاری مسابقه با AFC بوده و تا روز گذشته تمام تمهیدات اندیشیده و مجوز برای 10 هزار نفر صادر شده بود. 
این پیام را دادیم که واکسیناسیون موفق بوده و ما هم می‌توانیم تماشاگر داشته باشیم ولی از طرف AFC مجوز فروش بلیت داده نشد. ما دوست داریم لیگ را با حضور تماشاگر برگزار کنیم.
وزیر ورزش و جوانان در خصوص حمایت از کشتی و افزایش بودجه این رشته گفت: کشتی ورزش اول است وظیفه داریم در خدمت آن‌ها باشیم. احتمالاً نیازهای دیگری دارند که در حد توان با کمیته تلاش می‌کنیم حل شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی