[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

واگذاری زمین در شهر صدرا شیراز برای ساخت ورزشگاه ، روزنامه شیراز نوین

وزیر راه و شهرسازی در دیدار با کشتی‌گیران طلایی استان فارس از واگذاری زمینی برای ساخت ورزشگاه جهت توسعه ورزش استان و اختصاص زمین جهت تأمین مسکن این قهرمانان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی در بدو ورود به استان فارس و شهر شیراز بعد از حضور در جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان، دیداری با قهرمانان کشتی فرنگی کشورمان داشت. 
در این دیدار که با حضور میثم دلخانی و محمدرضا گرایی قهرمانان طلایی فرنگی کار کشورمان در مسابقات جهانی اسلو در وزن‌های 63 و 67 کیلوگرم و همچنین محمدعلی گرایی انجام گرفت، وزیر راه و شهرسازی ضمن تشکر و قدردانی از افتخارآفرینی همه ورزشکاران کشورمان در عرصه‌های جهانی به خصوص دلاورمردان کشتی ایران گفت: کشتی‌گیران آزاد و فرنگی کشورمان در این دوره از مسابقات جهانی ثابت کردند که جوانان کشورمان هرکجا که به قدرت خود تکیه کنند، پیروز و سربلند خواهند بود. 
وی در ادامه با اشاره به قول تقدیر وزارت راه و شهرسازی به پاس این حماسه آفرینی، درخصوص درخواست این کشتی‌گیران برای واگذاری زمینی برای ساخت ورزشگاه  جهت تشویق و ترغیب جوانان استان فارس به ورزش و همچنین حل مشکل مسکن آن‌ها تأکید کرد: با توجه به درخواست این ورزشکاران قهرمان در راستای توسعه ورزش استان فارس و شهر شیراز، در شهر جدید صدرا قطعه زمینی برای ساخت ورزشگاه واگذار خواهد شد. همچنین برای تأمین مسکن این عزیزان قطعه زمینی به شکل گروهی واگذار خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی