[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

معاون وزیر جهاد کشاورزی: حل معضلات روستای کناره مرودشت رویکردی کشوری می‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون وزیر جهاد کشاورزی: 
حل معضلات روستای کناره مرودشت رویکردی کشوری می‌شود

معاون تولیدات دامی وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به سفر ریاست جمهوری به استان فارس و بازدید وی از روستای کناره، گفت: اقدامات و برنامه‌های ما برای حل معضلات دامپروری‌های روستای کناره به یک رویکرد در دیگر نقاط کشور برای حل مشکلات مشابه تبدیل خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، حسین دماوندی نژاد در حاشیه یک نشست مشترک با رئیس سازمان جهاد کشاورزی این استان و برخی از مسئولان کشوری و استانی تصریح کرد: برای حل مشکلات روستای کناره از توابع شهرستان مرودشت تیم حل مسئله تشکیل شده است. این مقام مسئول با بیان اینکه شرایط روستای مذکور حاصل مسائلی است که سال‌ها انباشته و به آن رسیدگی نشده است، اظهار کرد: امروز با معضل در تولید و معضل روستایی مواجهیم که برای رفع آن یک تیم کاری طراحی و مسئولیت‌های اعضای آن را مشخص کرده ایم. او با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی نیز بر حل موضوع تأکید دارد، ابراز کرد: در تیم حل مسئله هر عضو وظایف خودش را می‌گیرد به اقتضای زمان تعیین شده باید در آن پازلی که طراحی کردیم، مسئولیت پذیر و پاسخ‌گو باشد و در زمان مشخص خواسته‌هایی که وجود دارد را به سرانجام برساند. به گفته معاون وزیر جهاد کشاورزی، هر مقدار از مشکلات که در سطح استان توسط رئیس سازمان جهاد کشاورزی یا استاندار و دیگر عوامل استانی قابل پیگیری و حل است، انجام و مسائلی که به لحاظ قانونی و ظرفیت‌ها باید در وزارتخانه پیگیری و رفع شود، صورت خواهد گرفت تا در قالب یک طرح و برنامه و به شکل قانونی و منطقی مشکل روستای کناره مرتفع شود.
دماوندی نژاد تأکید کرد: اصلی ترین مسئولیت برای حل مسئله بر عهده مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت به عنوان یک حوزه عملیاتی قرار دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی