[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۰
  • دوره جدید

قانون جهش تولید مسکن ابلاغ شد، روزنامه شیراز نوین

 فرزاد وثوقی- گروه خبر
سلیم حقیقی مشاور مدیرکل بهزیستی فارس گفت: در راستای حمایت از گروه‌های هدف و تحت پوشش این سازمان در سال جاری، ۱۲۰۰ واحد مسکونی در سطح استان به مددجویان واگذار می‌کند و ۷۵میلیارد تومان اعتبار جهت خانه دار شدن مددجویان هزینه کرده است. به گفته وی، قانون جهش تولید مسکن، توسط معاون امور مشارکت‌های مردمی، مؤسسات غیردولتی و توانمندی امور مجلس سازمان بهزیستی کشور ابلاغ شده است و با جدیت برای عملیاتی شدن آن تلاش خواهد شد. عبدالرحمن سلیم حقیقی، مدیر روابط عمومی اداره کل بهزیستی فارس افزود:  بخش‌نامه معاون امور مشارکت‌های مردمی مؤسسات غیردولتی و توانمندی امور مجلس سازمان بهزیستی کشور مبنی بر قانون جهش تولید مسکن ابلاغ شده است و با عنایت به این قانون کلیه افراد دارای معلولیت و مددجویان فاقد مسکن تحت پوشش بهزیستی باید در این خصوص اقدام کنند. 
سلیم حقیقی گفت: ثبت نام متقاضیان مسکن از روز چهارشنبه 28/07/1400 به مدت یک ماه از طریق مراجعه به آدرس الکترونیکی  http://saman.mrud.ir یا سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن امکان پذیر است و با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته جهت احداث واحد مسکونی با اولویت اقشار کم‌درآمد ثبت نام تمامی جامعه هدف فاقد مسکن تحت پوشش در سامانه مذکور ضروری می‌باشد. 
مشاور مدیرکل بهزیستی فارس بیان داشت: در زمینه مسکن مددجویی بهزیستی فارس در سال جاری ۱۲۰۰ واحد مسکونی در سطح استان به مددجویان واگذار می‌کند و ۷۵میلیارد تومان اعتبار جهت خانه دار شدن مددجویان هزینه کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی