[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

سکان فرهنگ و ارشاد لامرد به هنرپیشه رسید، روزنامه شیراز نوین

محمد هنرپیشه، زاده 1345 در لامرد است. وی دانشنامه کارشناسی ارشد آموزش و بهسازی منابع انسانی را دارد. هنرپیشه که از رزمندگان دوران دفاع مقدس است، 28 سال، پیشینه کاری در زمینه فرهنگ و هنر لامرد را نیز با خود دارد.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ در آئینی با حضور غلامرضا یوسفی‌نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و اسماعیل رستگار، فرماندار شهرستان لامرد، پس از پاسداشت تلاش‌های یک ساله فاطمه قرایی، رئیس پیشین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد، محمد هنرپیشه، جایگزین وی شد. اسماعیل رستگار، فرماندار لامرد در این آئین گفت: امید است شهرستان لامرد با داشتن نیرو و توان بسیار بالای فرهنگی در استان و کشور، چون نگینی در زمینه فرهنگ و هنر استان و کشور بدرخشد. فرماندار لامرد افزود: امیدواریم در دولت انقلابی، اعتبارات فرهنگی افزایش یابد. محمد هنرپیشه، سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد نیز اقتصاد و فرهنگ را در پیوند با هم دانست و گفت: همان‌گونه که توجه به معیشت و اقتصاد مردم مهم است، توجه به فرهنگ نیز در جایگاه زیربنا، اهمیت دارد. وی پشتیبانی از فرهنگ‌وران، هنرمندان و اصحاب رسانه را وظیفه خود دانسته و افزود: در برنامه‌ریزی‌ها، نوگرایی، توسعه متوازن و همه‌جانبه در بخش‌های گوناگون فرهنگ و هنر را با رویکرد شناسایی و شناساندن توانمندی‌های شهرستان به استان و کشور پیگیری خواهم کرد.
وی زیرساخت‌های فرهنگی و هنری در شهرستان به‌ویژه در بخش‌ها را از نیازهای شهرستان دانست و  با پاس داشتن کوشش‌های سید موسی موسوی، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در تنظیم سند چشم‌انداز فرهنگی، از رهنمودها و راهنمایی‌های حجت‌الاسلام علی حسین‌زاده، امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان، اسماعیل رستگار، فرماندار شهرستان لامرد و همه فرهنگ‌وران و هنرمندان بهره خواهیم برد.
گفتنی است محمد هنرپیشه، زاده 1345 در لامرد است. وی دانشنامه کارشناسی ارشد آموزش و بهسازی منابع انسانی را دارد. هنرپیشه که از رزمندگان دوران دفاع مقدس است، 28 سال، پیشینه کاری در زمینه فرهنگ و هنر لامرد را نیز با خود دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی