[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

لطف بزرگ ناظم الشریعه به مربیان آینده، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، سید محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال پس از نظاره کردن بازی‌های دو هفته لیگ برتر، لیست جدیدی از بازیکنان را اعلام کرد تا برای بازی با تیم ملی ایتالیا به اردو بیایند.
در این لیست خبری از اکثر بازیکنان جام جهانی نیست و تنها ۴ بازیکن جام جهانی در لیست جدید هستند و بیشتر بازیکنان دعوت شده  را مهره‌های جوان تشکیل می‌دهند.
این در حالی است که از مدت‌ها پیش خواسته اهالی فوتسال جوانگرایی تیم ملی فوتسال بود.
هر چه باشد در لیست جدید خبری از بازیکنان اسم و رسم دار نیست و هر کسی که در آینده سرمربی تیم ملی باشد کار راحت‌تری برای جوانگرایی دارد چرا که پیش از این ناظم الشریعه با کنار گذاشتن برخی بازیکنان اسم و رسم دار، راه را برای دعوت بازیکنان جوان باز کرد هر چند این اتفاق دیر رخ داد. سیدمحمد ناظم‌الشریعه، درباره دعوت از بازیکنان جدید به اردوی تیم ملی فوتسال و غیبت ۹ بازیکن حاضر در جام جهانی لیتوانی در این اردو اظهار داشت: ما باید به پشتوانه‌سازی ادامه بدهیم. این بازیکنان قبلاً با ما کار کرده‌اند و آن‌ها را قبلاً در تمرین تیم ملی دیده‌ایم. حالا نوبت این نفرات است و ان‌شاءالله خودشان را در اردوی آتی نشان بدهند. آن‌ها قرار است جا پای افرادی بزرگ بگذارند و ان‌شاءالله شرایط خوبی رقم بزنند. وی در واکنش اعتراض حمید بی‌غم به زمان برگزاری اردوی تیم ملی فوتسال تصریح کرد: ما قطعاً با باشگاه‌ها هماهنگ می‌کنیم و شرایط را به گونه‌ای پیش می‌بریم که آن‌ها ضرر نکنند.
سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد عدم اعلام خبر دیدار با تیم ملی ایتالیا در سایت فدراسیون فوتبال این کشور گفت: دعوتنامه موردنظر برای برگزاری این مسابقه آمده و کارهای لازم را انجام داده‌ایم. بر این اساس در اواخر آذرماه دو دیدار تدارکاتی با ایتالیا خواهیم داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی