[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

نعمتی کاپیتان فجر شهیدسپاسی: فجر برای حریفان دردسرساز خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

کاپیتان فجر اعتقاد دارد اگر یک سری از مشکلاتشان حل شود می‌توانند در ادامه نتایج خوبی بگیرند.
به گزارش «ورزش سه»، حمید نعمتی کاپیتان فجر شهیدسپاسی که سال گذشته به کمک هم‌تیمی‌هایش موجب صعود این تیم شیرازی شد به وضعیتشان خوشبین است. حمید نعمتی در  مورد شکست مقابل گل گهر به خبرنگار ما گفت: جا دارد به هر دو تیم خسته نباشید بگویم. بازی کاملاً فیزیکی و درگیرانه بود. بچه‌های ما مردانه غیرت گذاشتند و جنگیدند و تا دقیقه ۹۲ قبل از اینکه گل بخوریم با تمام احترامی‌که برای تیم حریف قائل هستم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و چند موقعیت هم داشتیم که می‌توانستیم تبدیل به گل کنیم، اما نشد. بچه‌های ما از جان مایه گذاشتند و نمایشی که مقابل گل گهر ارائه دادیم نوید روزهای بهتری را برای بازی‌های آینده می‌دهد و فکر می‌کنم مجموعه فجر شهیدسپاسی دردسرهای زیادی برای حریفان ایجاد خواهد کرد. بازی روان و با کیفیت بچه‌ها این  موضوع را اثبات می‌کند. امیدوارم در بازی‌های بعدی نتایج بازی را بگیریم و در جدول رتبه خوبی کسب کنیم.
او در مورد وضعیت چمن ورزشگاه حافظیه که شکل خوبی ندارد ادامه داد: قطعاً زمین ما نسبت به زمین‌هایی که باشگاه‌های دیگر دارند بازی می‌کنند کیفیت لازم را ندارد و باید بیشتر به این زمین برسند، هر چند استادیوم فارس هم در حال تجهیز است و در آینده آن استادیوم برای بازی‌های ما آماده می‌شود. با وجود این زمین بی‌کیفیت بچه‌ها باز هم توانستند روی زمین بازی و آنچه که مربی می‌خواست را پیاده کنند. همه این مسائل به مسئولین استان فارس برمی‌گردد تا برای بازی بعدی بیشتر به زمین رسیدگی کنند.
کاپیتان فجر که اعتقاد به اشتباه  داوری دارد، گفت:  فکر می‌کنم دقیقه ۹۲ بازی بود که یک اوت دستی که کاملاً محرز بود باید به نفع تیم ما گرفته می‌شد ولی کمک داور به اشتباه پرچم‌اش را بالا آورد و داور نیز کرنر را به نفع گل گهر گرفت و تبدیل به کرنر شد و همان توپ درون دروازه ما جای گرفت. هفته گذشته در برابر نساجی هم یک گل آفساید دریافت کردیم. در مجموع داور در کل بازی عملکرد خوبی داشت و فقط در دقیقه پایانی اشتباه کرد. ما انتظار داریم داوران دقت بیشتری بکنند که حق تیم ما ضایع نشود زیرا کلی تلاش می‌کنیم و زحمت می‌کشیم که نتیجه لازم را کسب کنیم اما یک اشتباه داوری نباید باعث شود امتیاز بازی را از دست بدهیم زیرا اگر آن اوت را ما پرتاب می‌کردیم  جریان بازی به نفع ما پیش می‌رفت و ممکن بود آن توپ وارد دروازه ما شود. من می‌خواهم کمیته داوران حتماً به این قضیه ورود کند و در بازی‌های بعدی در حق فجرشهیدسپاسی اجحاف نشود چون ما بازیکنان جوانی داریم که امسال از آن‌ها بیشتر خواهید شنید و دوست نداریم که مسائل داوری روی روحیه آن‌ها تأثیر منفی بگذارد و امیدوارم داوران با تمام وجودشان سوت بزنند و حق تیم ما ضایع نشود.
بازیکن فجر در مورد دیدار بعدی مقابل صنعت نفت آبادان توضیح داد: سعی می‌کنیم تا آن موقع به خوبی ریکاوری کنیم. ما برای هر بازی برنامه داریم. تیم صنعت نفت یکی از ریشه دارهای فوتبال ایران است ولی به آنجا می‌رویم و با تمام وجود کار می‌کنیم تا سه امتیاز را بگیریم. نعمتی در پایان صحبتش یادآور شد: زمانی که داشتیم گرم می‌کردیم گفتند که سه بازیکن ما مشکل سربازی دارند و نمی‌توانند بازی کنند. امیدوارم مسئولین باشگاه فکری به حال این قضیه بکنند تا ما دچار کمبود بازیکن نشویم. اکثراً تیم ما را بازیکن سرباز تشکیل می‌دهد و امروز می‌توانستند خیلی به ما کمک کنند و نباید شرایط طوری پیش برود که ثانیه‌های پایانی تمرکز ما به هم بخورد، البته این را بگویم بازیکنان جایگزین خیلی خوب کار کردند و ما یک مجموعه منسجم هستیم ولی ان‌شاالله در بازی‌های آینده این مشکل حل بشود و همگی در کنار هم با تمام وجود برای موفقیت فجرسپاسی تلاشمان را بکنیم و امتیازات لازم را بگیریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی