[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

سومین رویداد «تولید محتوای دیجیتال» بسیج در شیراز برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس اعلام کرد که مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج ١٢ تا ١٤ آبان همزمان با سراسر کشور در کارخانه نوآوری شیراز برگزار می‌شود. محمد صحت چهارشنبه ٥ آبان در جمع خبرنگاران بیان کرد: گروه‌های علاقه‌مند به شرکت در این رویداد، چه در سطح بسیج و چه در سطح مراکز علمی در حوزه‌های نرم افزارهای تلفن همراه، بازی‌های تلفن همراه و پویانمایی و انیمیشن با هم به رقابت می‌پردازند. صحت با بیان اینکه ثبت نام از روز سه‌شنبه در سایت event.bsjmajazi.ir آغاز شده است، گفت: ۱۱ آبان‌ماه جاری از ساعت ٤ بعد ازظهر پذیرش انجام خواهد شد و ١٢ آبان از ساعت ٨ صبح مراسم افتتاحیه برگزار می‌شود.
رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس خاطرنشان کرد: روال این رویداد ٤٨ ساعته و شیوه عملکرد آن ماراتون محور است و موضوعات در روز افتتاحیه به صورت یک‌باره به گروه‌ها اعلام خواهد شد. صحت با بیان اینکه در این رویداد گروه‌ها در قالب ٣ تا ٥ نفره به رقابت می‌پردازند، گفت: رقابت کنندگان ١٣ و ١٤ آبان اجازه خروج از محل رویداد را ندارند و نهایتاً تا ساعت ١٠ سیزدهم آبان‌ماه باید خروجی کار خود را به هیئت داوران تحویل دهند. او ادامه داد: با تحویل کار به هیئت داوران، بلافاصله کار داوری آغاز خواهد شد و تا ساعت ٩ صبح ١٤ آبان داوری‌ها به پایان می‌رسد و آیین اختتامیه این رویداد نیز پس از آن برگزار و تیم‌های برتر اول تا سوم هر رشته مشخص می‌شوند.
رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس خاطرنشان کرد: به تیم اول جایزه ٧میلیون تومانی، تیم دوم جایزه ٥میلیون تومانی و تیم سوم جایزه ٣میلیون تومانی اهدا خواهد شد.
صحت با بیان اینکه نفرات برتر این مرحله از رویداد، هفته بسیج به تهران اعزام خواهند شد، گفت: نفرات برتر هر تیم در تهران ساپورت مالی می‌شوند تا ایده آنها به تجاری‌سازی برسد.
او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت فضای مجازی به عنوان یک فضای مهم، جدی و استراتژیک، خاطرنشان کرد: ریشه تمام موضوعاتی که در دنیا اتفاق می‌افتد از فضای مجازی است. سخنرانی‌های رهبر معظم انقلاب طی دو سال گذشته تاکنون نیز نشان از اهمیت فضای مجازی دارد.
رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس تصریح کرد: از آنجا که فرمایشات مقام معظم رهبری برای ما به عنوان یک دستور است، لذا این رویداد برای ما از اهمیت بسزایی برخوردار است. صحت با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود که حداقل ٥٠ تیم در این رویداد شرکت کنند، در خاتمه این نشست از همکاری مرکز فناوری و مرکز رشد تولیدات نرم جهاد دانشگاهی فارس، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، شهرداری و معاونت فرهنگی شهرداری شیراز، کارخانه نوآوری شیراز، اداره کل ارتباطات و اطلاعات در فارس، سازمان فضای محازی سپاه فجر فارس و شرکت همیارنت در برگزاری این رویداد قدردانی کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی