[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

عضو شورای شهر شیراز مطرح کرد: سامان‌دهی حریم شهر شیراز، روزنامه شیراز نوین


عضو شورای شهر شیراز مطرح کرد:
سامان‌دهی حریم شهر شیراز

رئیس کمیسیون حاشیه نشینی و رفع محرومیت شورای اسلامی شهر شیراز از ایجاد مناطق ویژه در نواحی شهرداری برای تعیین حریم کلان‌شهر شیراز خبر داد.
به گزارش مهر، محمدحسن اسدی عصر یکشنبه در صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز بیان کرد: یکی از وظایفی که بر عهده این منطقه ویژه خواهد بود، بررسی حریم قانونی در کلان شهر شیراز در راستای مقابله با تجاوز به حریم شهری است. اسدی تأکید کرد: این ناحیه ویژه که قرار است در میان نواحی سه، پنج، هفت، ٩ و ١٠ شهرداری ایجاد شود، چارت اداری جدیدی نخواهد داشت و با استفاده از نیروهای موجود در شهرداری نسبت به تعیین حریم شهر در این مناطق اقدام و با متجاوزان برخورد قانونی خواهد کرد. به گفته این عضو شورای اسلامی شهر شیراز، هیچ دستگاه اجرایی تاکنون در خصوص مقابله با متجاوزان به حریم شهری برخورد قانونی انجام نداده‌اند و این موضوع مشکلی است که تاکنون رفع نشده است.
سید احسان اصنافی شهردار شیراز نیز در خصوص این مسئله بیان کرد: ٨٠هزار هکتار حریم در سطح شهر شیراز معین شده و در تمامی مناطق حریم مشخص بوده است؛ با این حال در برخی از مناطق نظیر منطقه ١١ شهرداری حریم هنوز تعیین نشده است. گفتنی است در صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز مصوب شد در مناطق سه، پنج، هفت، ٩ و ١٠ شیراز ناحیه ویژه ای برای تعیین حریم شهر شیراز فعالیت خود را آغاز کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی