[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

امروز جنگ اصلی جنگ اقتصادی است ، روزنامه شیراز نوین

سرهنگ پاسدار جواد قناعتی مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر استان فارس در آیین معارفه فرمانده گردان و ابلاغ احکام فرماندهان پایگاه‌ها و مسئول گروه جهادی حوزه بسیج ادارات کل شهدای شهرداری گفت: مجموعه شهرداری مجموعه خدمتگزار و زحمت‌کش است؛ زیرا همه اقشار مردم با مجموعه شهرداری سروکار دارند و برای ما اهمیت حوزه شهرداری به اندازه‌ای بود که فرمانده این مجموعه از نیروهای خود شهرداری است. وی افزود: کسی می‌تواند در بسیج شهرداری کار کند که بدنه را به خوبی بشناسد؛ زیرا فعالیت‌های حوزه بسیج شهرداری در چشم همه مردم است.
آرش فرج زاده فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز در آیین معارفه فرماندهان پایگاه‌های این حوزه گفت: حوزه مقاومت بسیج شهرداری یکی از حوزه‌های اصلی بسیج و کارکنان به عنوان یار و یاور مجموعه سپاه فجر هستند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز با اشاره به بحث مهمی که همواره در مجموعه بسیج به آن اشاره و تذکر داده می‌شود، جاذبه زیاد و دافعه کم است که یک بسیجی باید از خود نشان دهد، افزود: دشمن شناسی و نگاه جهانی داشتن و مطالعه و به روز بودن جزو نکاتی است که از ما به عنوان یک بسیجی خواسته شده تا رعایت کنیم.
فرج زاده با اشاره به اینکه کار شهرداری اجرایی و فنی است، افزود: مقام معظم رهبری یک روشنفکر به تمام معنی هستند که در بیانیه گام دوم انقلاب هم می‌توان به جمله کلیدی علم و پژوهش که همواره آشکارترین وسیله عزت و قدرت یک کشور است، اشاره دارند؛ لذا باید جمله روی دیگر دانایی، توانایی است نصب العین همه ما قرار گیرد و نمونه حاضر آن دنیای غرب است.
وی اذعان کرد: امروز جنگ اصلی جنگ میدانی نیست و جنگ اقتصادی است که نزدیک به یک دهه است شروع شده و الحمدلله جمهوری اسلامی توانسته با تحمل مردم از این آزمون سربلند بیرون آید. فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری شیراز ضمن توصیه به مطالعه بیانیه گام دوم ابراز داشت: جمع کارکنان بسیج شهدای شهرداری همراه‌تر شده، زیرا بدون مزد و مواجب همراه هستند. وی با اشاره به برنامه‌های اجرا شده طی ۶ ماه گذشته در این حوزه افزود: آماده سازی بیش از ۲۵۰۰ بسته معیشتی، عضویت و تشکیل پرونده برای ۲۰۰ عضو جدید، حمایت از کارگاه زنان خودسرپرست و اشتغال ۱۹۰ نفر در شهرک صنعتی شیراز در حوزه ماسک و وسایل بهداشتی، حضور تمامی پایگاه‌های بسیج حوزه شهرداری در چهار رزمایش و سه میدان تیر و راه‌اندازی گردان بسیج شهدای شهرداری و گروه جهادی از جمله اقدامات بوده است. در پایان این مراسم، محمد مهدی یقطین به عنوان مسئول گروه جهادی بسیج ادارات کل شهدای شهرداری و سعید جعفری به عنوان فرمانده گردان ۸۹۹ بیت المقدس معارفه و احکام فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز ابلاغ شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی