[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

خبرنگاران مشکلی برای ورود به ورزشگاه ندارند، روزنامه شیراز نوین


رئیس هیئت فوتبال استان مازندران گفت: به دلیل رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی حتی مدیرکل ورزش و جوانان استان را هم به ورزشگاه راه نمی‌دادند.
دلیل ممانعت از حضور خبرنگاران در بازی نساجی و فجر از زبان بهروان؛ حتی رنگرز هم به مشکل خورد
غلامرضا بهروان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد ناهماهنگی‌هایی که در خصوص حضور خبرنگاران در بازی روز سه‌شنبه نساجی و فجر شهیدسپاسی انجام شد اظهار داشت: به دلیل رعایت دقیق و سفت و سخت پروتکل‌های بهداشتی مشکلاتی در ورزشگاه شهدای ساری داشتیم و فقط بحث مشکل ورود خبرنگاران نبود، ما 10 خبرنگار را به ورزشگاه راه دادیم اما جالب است بدانید مأموران انتظامی‌حتی مدیرکل ورزش و جوانان استان، آقای رنگرز را هم به ورزشگاه راه نمی‌دادند. او قهرمان جهان است اما ظاهراً وی را نشناختند و برای ورود به ورزشگاه مشکل داشت که من خودم با مأموران انتظامی ‌در این مورد صحبت کردم.
وی تصریح کرد: هیئت فوتبال استان و سازمان لیگ هیچ گونه کم‌کاری برای حضور خبرنگاران در ورزشگاه نداشته و ما نهایت همکاری را داشتیم، اما در هفته اول ناهماهنگی‌هایی پیش آمد که منجر به این مسائل شد. مأموران انتظامی ‌هم قصد رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی را داشتند و آن‌ها نیز از بخشنامه‌ها و فرماندهان خود دستور می‌گیرند و تبعیت می‌کنند، اما جالب است بدانید حتی رئیس پزشکی هیئت با مشکل برخورد کرد.
بهروان در مورد مشکلات نور ورزشگاه شهدای ساری هم اظهار داشت: نور این ورزشگاه تقویت شده اما باز هم نیاز به تنظیم و تقویت دارد. از طرف دیگر اسکوربورد هم باید برای این ورزشگاه کرایه شود تا شرایط بهتری برای برگزاری مسابقه داشته باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی