[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۶
  • دوره جدید

آماده جبران هستم ، روزنامه شیراز نوین

مالک هتل چمران شیراز در گفت‌وگو با تسنیم، درباره حادثه‌ای که در جریان ورود تیم استقلال به هتل چمران رخ داد، اظهار داشت: این اتفاق از روی عمد و قصد تخریب و توهین نبود؛ بلکه در لحظاتی از روی فشار جمعیت و به ‌دلیل حفظ شرایط موجود و جلوگیری از بحران احتمالی این مشکل رخ داد. 
وی ضمن عذرخواهی از جامعه خدوم کارگری استان و کشور و به‌ویژه این کارمند زحمت‌کش هتل گفت: بنده با توجه به این مشکل پیش‌آمده از این کارگر عذرخواهی و دلجویی می‌کنم و آماده جبران هستم. 
وی همچنین درباره خدشه‌دار شدن افکار عمومی و قشر کارگر نیز افزود: با وجود اینکه تعمدی در این مسئله نبوده و هدف جلوگیری از بحران بیشتر بوده، اما از افکار عمومی و قشر کارگر نیز عذرخواهی می‌کنم؛ چراکه این مسئله سبب کدورت خاطر مردم شده است. با توجه به سفارش دین مبین اسلام بر حفظ ارزش‌های دینی و انسانی، اینجانب به زودی با حضور خانواده این کارگر و برگزاری مراسم در هتل از همه عزیزان به واسطه تلاش خالصانه تقدیر خواهم کرد. 
لازم به ذکر است که تیمی از وکلای مجرب شهر شیراز برای حمایت حقوقی از کارگر هتل اعلام آمادگی و برای انجام امور حقوقی این مسئله کار خود را شروع کرده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی