[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

برگزاری دوره آموزشی شناخت انواع سازه گلخانه در کوار، روزنامه شیراز نوین

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوار از برگزاری دوره‌های مهارتی برای بیش از30 نفر از متقاضیان با عنوان شناخت انواع سازه گلخانه و بررسی انواع کشت هیدروپونیک و تجهیزات آن در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کوار، عبدالرسول جوکار گفت: دوره‌های مهارتی برای بیش از ۳۰ نفر از متقاضیان با عنوان شناخت انواع گلخانه و بررسی انواع کشت هیدروپونیک و تجهیزات با همکاری کارشناسان دفتر نظام مهندسی شهرستان، کارشناس گلخانه و اداره ترویج مدیریت جهاد کشاورزی کوار در این شهرستان برگزار گردید.
جوکار با اعلام این مطلب بیان کرد: شهرستان کوار با دارا بودن 14 هکتار واحد گلخانه احداث شده است و با عنایت به رویکردهای دولت و وزارت جهاد کشاورزی برای توسعه کشت‌های گلخانه ای با هدف افزایش بهره وری از منابع آب و خاک کشاورزی، برگزاری چنین دوره‌هایی در سطح شهرستان لازم و ضروری است.
وی ادامه داد: این دوره با تدریس مهندس همتی در محل مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار و انواع کشت‌های هیدروپونیک، روش‌های تهیه محلول‌های غذایی، تجهیزات گلخانه‌های هیدروپونیک و... برای فراگیران در قالب فیلم‌های آموزشی و پاورپوینت تشریح گردید و بازدید عملی نیز از مجتمع گلخانه ای شهرستان توسط فراگیران صورت گرفت و در پایان جلسه به منظور صدور گواهی مهارتی برای فراگیران آزمون کتبی 
برگزار شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی