[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۹
  • دوره جدید

مدیر بنیاد مسکن خنج: مسکن اقدام ملی پرشتاب است ، روزنامه شیراز نوین

احمد عبدالهی مدیر بنیاد مسکن شهرستان خنج با بیان اینکه طرح مسکن اقدام ملی در این شهرستان، پرشتاب و امیدبخش در حال اجراست، افزود: اجرای مسکن ملی زمینه ساز تأمین مسکن برای اقشار گسترده ای در این شهرستان است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، عبدالهی در ادامه با ارائه گزارشی از پیشرفت‌های این طرح افزود: طرح مسکن ملی شهرستان خنج در 100 واحد در حال اجراست. ادامه بتن ریزی برخی از واحد‌ها، قالب‌بندی و آرماتوربندی بلوک‌های منتخب، دیوارچینی برخی از طبقات و قالب بندی و کلاف بندی برخی از طبقات اول در این طرح انجام شده است.
عبدالهی در ادامه یادآور شد: همچنین کلاف‌های عمودی و قالب بندی کلاف‌ها در برخی از طبقات اجرا شده و قالب بندی آویز سقف نیز در این واحد‌ها در مرحله نهایی قرار دارد.
وی استقبال شهروندان از اجرای طرح مسکن اقدام ملی را خوب و مؤثر توصیف کرد و گفت که شهرستان خنج از جمله شهرستان‌های پیشتاز در اجرای مسکن ملی است و می‌طلبد دستگاه‌های مسئول نیز با مشارکت و همراهی بیشتر زمینه ساز رشد و توسعه این طرح در شهرستان باشند. مدیر بنیاد مسکن شهرستان خنج طرح اقدام ملی مسکن را یک طرح فراگیر برای تأمین مسکن متناسب با نیازهای طبقات مختلف جامعه عنوان کرد و افزود: همه ظرفیت‌های قانونی برای اجرای این طرح به کار گرفته شده است.
عبداللهی با یادآوری اینکه اعطای تسهیلات مشارکت برای احداث واحدهای مسکونی در طرح اقدام ملی با اولویت انجام می‌شود، افزود: شهرستان خنج در این حوزه اولویت‌های مناسبی برای اجرای طرح دارد.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان خنج خاطرنشان کرد: در طرح اقدام ملی مسکن شرایط متقاضیان شامل تأهل، فاقد مالکیت مسکونی از اول فرودین 84، عدم استفاده از امکانات دولتی و تسهیلات یارانه‌دار در موضوع مسکن و همچنین سابقه پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضاست. این طرح برای اقشار کم درآمد جامعه امتیازاتی تعریف کرده و متقاضیان پس از ثبت نام و آورده خود در سال‌های اجرای طرح، صاحب خانه می‌شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی