[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

شرق فارس تحول‌آفرین است، روزنامه شیراز نوین

عطاءالله زمانی مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس در دیدار با شهردار جنت شهر و معاون عمرانی فرمانداری داراب به بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر جنت شهر پرداخت و اظهار داشت: شهرستان‌های شرق فارس از جمله داراب و زرین دشت دروازه ورود به توسعه و محرومیت زدایی است و باید از همه ظرفیت‌های توسعه در این مناطق بهره گیری کرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، در این نشست که با حضور شهردار جنت شهر، معاون عمرانی فرمانداری داراب، مدیر بنیاد مسکن داراب و اعضای شورای شهر جنت شهر ترتیب یافت، زمانی بر لزوم شتاب بخشی در اجرای طرح توسعه و تأمین مسکن شهری در جنت شهر داراب تأکید کرد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس با بیان اینکه بنیاد مسکن اجرای طرح مسکن اقدام ملی و طرح جهش مسکن را در این مناطق کلید زده است، افزود: با مشارکت و همراهی همه نهادهای مسئول به زودی با به ثمر نشستن طرح‌های یاد شده چهره مناطق شهری زیر 25هزار نفر جمعیت در استان فارس متحول خواهد شد.
زمانی در این نشست گزارشی از پیشرفت طرح مسکن اقدام ملی در شهرستان‌های شرق فارس ارائه داد و در گزارش عملکرد اقدام ملی شهرستان داراب گفت: برای 720 واحد در قالب گروه‌های ساخت 4 و 6نفری در این شهرستان زمین تأمین گردیده که قرعه کشی انجام و گروه‌ها مشخص شده است و گروه‌هایی که نماینده معرفی کرده اند، در حال اخذ پروانه ساخت هستند.
وی با بیان اینکه آماده سازی زمین هم توسط امور اجرایی و ماشین‌آلات استان در حال انجام است، گفت: در شهرستان فسا هم در قالب گروه‌های ساخت 10نفره به صورت پنج طبقه در دو گروه زمین تأمین گردیده که با توجه به معرفی، نماینده گروه‌ها در حال اخذ پروانه ساخت هستند.
مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس در ادامه افزود: در شهرستان زرین‌دشت نیز متقاضیان در سه شهر حاجی آباد و دبیران و شهر پیر ثبت نام کرده و افراد واجد شرایط مشخص شدند. در شهر حاجی‌آباد زمینی به مساحت 10 هکتار تفکیک و طراحی شده و عملیات اجرایی آغاز شده است. زمانی با بیان اینکه جنت شهر از جمله شهرهای هدف در توسعه مسکن شهری در شرق استان فارس و در شهرستان داراب است، افزود: بسیاری از طرح‌های توسعه شهری که بنیاد مسکن در این شهرستان اجرا کرده، برای جامعه هدف در جنت شهر داراب بوده است و شهروندان از مزایای آن بهره مند شده اند.
در این نشست شهردار جنت شهر، معاون عمرانی فرمانداری داراب و اعضای شورای شهر جنت شهر نیز با تقدیر از خدمات بنیاد مسکن بر لزوم شتاب بخشی به طرح‌های تأمین مسکن شهری و ایجاد گشایش در اعطای تسهیلات تأکید کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی