[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

مانور منطقه‌ای نجات از ارتفاع در لامرد برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس از برگزاری مانور منطقه ای نجات از ارتفاع و جست‌وجو و نجات از زیر آوار در شهرستان لامرد خبر داد و گفت: در این مانور 4 تیم امدادی از شهرستان لامرد، یک تیم آنست (سگ‌های نجات) از مرکز استان به همراه رؤسای شعب لارستان، مهر و خنج به عنوان شعب معین، به میزبانی شهرستان لامرد که در محل کارخانه آلومینیوم (سالکو) برگزار گردید، حضور داشتند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس، مهدی خوبیار با اعلام این خبر اظهار کرد: در مانور برگزار شده دستگاه‌های امدادرسان و شرکت‌های صنعتی به دعوت شرکت آلومینیوم جنوب (سالکو) به منظور استفاده از توان امدادی و کمک‌های جمعیت در بحث آموزش و پشتیبانی حوادث در منطقه و صنایع مستقر در منطقه حضور داشتند. 
خوبیار اضافه کرد: در حاشیه برگزاری این مانور تفاهم نامه ای بین جمعیت هلال احمر و شرکت آلومینیوم جنوب تبادل شد.
وی به قول مساعد شرکت آلومینیوم جنوب برای خریداری و تجهیز پایگاه کوهستان تابناک شهرستان لامرد اشاره کرد.
گفتنی است در این مراسم از امدادگران حاضر در عملیات سقوط از ارتفاع در منطقه گردشگری درزوی اخند شهرستان لامرد که جان 4 تن را از مرگ حتمی نجات دادند، تقدیر 
به عمل آمد.
لازم به ذکر است در حاشیه برگزاری این مانور معاون امداد و نجات، رئیس اداره حراست جمعیت هلال احمر استان فارس و شعبه لامرد با فرماندار این شهرستان دیدار نمودند.
در این دیدار فرماندار لامرد قول مساعد همکاری برای استفاده از بودجه‌های سه درصد نفت و گاز جهت کمک به جمعیت هلال احمر و ساخت و تجهیز پایگاه کوهستان و همچنین تجهیز اتاق مدیریت بحران را داد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی