[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

فرمانده سپاه ناحیه کازرون: حل مشکلات مردم به دست مدیران بسیجی است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش خبرنگار ما، سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون در نشست خبری هفته بسیج در جمع خبرنگاران ضمن عرض تسلیت به مناسبت وفات حضرت معصومه(س) بیان داشت: بسیج متعلق به همه کسانی است که دل در گرو نظام و این انقلاب دارند.
وی ادامه داد: هرجا تفکرات بسیجی طنین انداز شود، چشم طمع دشمنان و جهان خواران از کشور دور خواهد شد و تفکر بسیجی، جهادی و عمل انقلابی سه مؤلفه تمدن اسلامی برای رسیدن به جامعه اسلامی می‌باشد.
فرمانده سپاه ناحیه کازرون افزود: صاحبان اصلی انقلاب بسیجیان می‌باشند که بدون هیچ مزد و منتی با تلاش‌های شبانه روزی در این 42 سال برای رفع مشکلات در میدان بوده و اگر امروز را قیاسی با دیروز داشته باشیم، خدمات نظام برجسته خواهد شد. وی به راه اندازی سازمان بسیج مستضعفین توسط امام خمینی(ره) پرداخت و یادآور شد: اخلاق و روحیه بسیجی از صدر اسلام بوده، ولی پس از پیروزی انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) با فرمان تشکیل بسیج مستضعفین، پشتوانه اصلی انقلاب را رقم زد. سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل بسیج را متشکل از مؤمن ترین و فداکارترین نیروها دانست و اذعان داشت: بسیج متشکل از مؤمن ترین و فداکارترین نیروها می‌باشد که برای جان‌فشانی در راه انقلاب و اسلام در همه صحنه‌ها حاضر می‌باشند.
وی بسیج را بزرگ‌ترین تشکل مردمی نام برد و تصریح داشت: بزرگ‌ترین تشکل مردمی بسیج می‌باشد که بدون مزد و منت، پرکار و کم توقع در راه انقلاب و نظام برای خوش بینی و امید آفرینی مردم فعالیت می‌نمایند. این مقام نظامی با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و خصوصاً شهدای بسیج خاطرنشان نمود: بسیج افتخار دارد که بیش از نیمی از شهدای انقلاب و نظام بسیجی می‌باشند و بسیجی راهش مستقیم و عاشورایی است. وی اظهار داشت: بسیجی در مسیر بوده و بسیجی اطاعت پذیر و ولایت پذیر می‌باشد و امروز افتخار داریم ذره ای انحراف از انقلاب و نظام و راه شهدا نداریم و اندیشه‌های بسیج اندیشه امامین انقلاب می‌باشد. فرمانده سپاه ناحیه شهرستان کازرون عنوان داشت: امروز در همه عرصه‌ها پیروز و موفقیم و اگر جایی درجا زده ایم، بدانیم تفکر بسیجی حاکم نبوده است و همه بدانیم تا اخلاق و روحیه بسیجی باشد، مردم انقلاب و نظام کشورشان را دوست دارند. وی تأکید کرد: بسیج و سپاه پیش برنده و پیش رونده و قلب تپنده نیروهای مسلح در کنار مؤلفه‌های دیگر نظام می‌باشند و امروز توان بازدارندگی نیروهای مسلح با بازویی پرتوان و زانوی قدرتمند بسیج می‌باشد. فرمانده سپاه کازرون با بیان شعارمحوری هفته بسیج «بسیج پاره تن مردم است»، اشاره داشت: شهرستان ولایت مدار و شهیدپرور کازرون با 470 برنامه که 88 برنامه شاخص شامل صبحگاه مشترک، حضور بااقتدار بسیجیان در مصلای نماز جمعه شهرستان، تجلیل از بزرگان، تولیدات رسانه ای، آزادی زندانیان غیرعمد، طرح محسنین و اکرام، جشنواره مالک اشتر، گلباران قبور مطهر شهدا، برگزاری یادواره‌های شهدا در سطح شهرستان و بخش‌ها و... به استقبال چهل و دومین سالگرد هفته بسیج خواهد رفت. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی