[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

رزمایش ۱۲هزار نفری جهادگران آغاز شد ، روزنامه شیراز نوین

رزمایش ۱۲هزار نفری جهادگران به مناسبت هفته بسیج در استان فارس از دیروز آغاز شد و تا ۱۰ آذرماه ادامه دارد.
رئیس بسیج سازندگی فارس در حاشیه آغاز رزمایش ۱۲هزار نفری جهادگران فارس، اظهار کرد: رزمایش بزرگ ۱۲هزار نفری جهادگران استان از دیروز در شهرستان جهرم آغاز شد و تا ۱۰ آذرماه این رزمایش ادامه دارد.
اسماعیل قزل‌سفلی با بیان اینکه این رزمایش به‌صورت سراسری در کل استان فارس برگزار می‌شود، گفت: شهرستان جهرم به‌عنوان نقطه شروع رزمایش انتخاب شد که در آن گروه‌های جهادی به‌صورت نمادین برای اجرای بخش‌های مختلف این رزمایش بزرگ 
اعزام شدند.
او افزود: این رزمایش با هدف خدمت‌رسانی و بر اساس مسئله محوری شروع شده که مسائل مورد توجه در آن از سوی گروه‌های جهادی احصا و شناسایی شده است.
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس همچنین با اشاره به ۷ بخش این رزمایش، بیان کرد: تعمیر، سرویس و تجهیز وسایل گرمایشی در نقاط کم‌برخوردار در مناطق شمالی استان فارس با توجه به اینکه شدت سرما و کاهش دما در این مناطق بیشتر است، از جمله این محورهاست.
قزل‌سفلی تصریح کرد: مبارزه با آفات درختان خرما در نقاط جنوبی استان فارس و دارای نخلستان و تقویت بنیه تحصیلی دانش‌آموزان در نقاط محروم و کم‌برخوردار استان فارس با محوریت گروه‌های جهادی قشری از دیگر بخش‌های این رزمایش بزرگ ۱۲هزار نفری است. او با اشاره به دیگر محورها عنوان کرد: مقابله با آسیب‌های اجتماعی با انجام مشاوره‌های تخصصی در زمینه ازدواج و طلاق در مناطق حاشیه‌ای و کم‌برخوردار شهرها به ویژه شیراز، خدمت‌رسانی به خانواده شهدا و احداث و مرمت منازل محرومان در نقاط محروم استان با ضریب محرومیت ۹ تا ۷ نیز از دیگر محورهای این رزمایش بزرگ است.
رئیس بسیج سازندگی فارس با بیان اینکه ارائه خدمات رایگان پزشکی در مناطق کم برخوردار استان فارس توسط گروه‌های تخصصی جهادی از دیگر محورهای این رزمایش بزرگ است، عنوان کرد: هر یک از این تخصص‌ها در طول مدت برگزاری رزمایش به صورت جداگانه و تخصصی و با برنامه‌ریزی‌های از پیش تعیین‌شده انجام می‌شود.
قزل‌سفلی با بیان اینکه ۸۰۰ گروه جهادی در این رزمایش بزرگ شرکت دارند، گفت: این ۸۰۰ گروه شامل ۱۲هزار نفر از جهادگران استان فارس هستند که به صورت برنامه‌محور در این رزمایش شرکت دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی