[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

بازگشایی مدارس مشروط است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس از بازگشایی همه مدارس در این استان از امروز دوشنبه اول آذر خبر داد و اعلام کرد که الزام بازگشایی و حضور دانش آموزان در مدرسه برعهده شورای هر مدرسه است.
فرهاد اسماعیلی در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس شیوه نامه ۰۶ ستاد ملی مبارزه با کرونا، شورای مدرسه نسبت به امکانات مدرسه برای تعیین تعداد حضور دانش آموزان تصمیم گیری کرده و از منطقه آموزش و پروش مربوط، برای بازگشایی مدرسه مجوز دریافت می‌کند. 
او با بیان اینکه نیازی به حضور همه دانش آموزان در مدرسه نیست، افزود: در هر کلاس، تعداد محدودی دانش آموز حضور پیدا می‌کنند.
مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس با اشاره به تأثیر ویروس کرونا بر تعطیلی مدارس گفت: علاوه بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی لازم در کلاس‌های درس، دانش آموزان خوراکی‌ها و آب آشامیدنی مورد نیاز را همراه داشته باشند؛ زیرا بوفه‌های مدارس تعطیل است.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه اگر از نظر شورای مدرسه، شرایط برای بازگشایی مدرسه مهیا نباشد، مدرسه بازگشایی نمی‌شود، عنوان کرد: اسامی همه دانش آموزان در سامانه درخواست سرویس فعال شده است.
اسماعیلی افزود: هماهنگی‌های لازم با شهرداری انجام شده و دانش‌آموزانی که به سرویس نیاز دارند، می‌توانند درخواست خود را همانند سال‌های پیشین در سامانه ثبت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی