[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

دفن شوهر زیر تختخواب، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با هوشیاری پلیس، جسد مردی زیر تخت‌خواب همسر خود در شیراز کشف شد.
سرهنگ «کاووس حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در مردادماه سال 99 خانمی جوان به پلیس آگاهی استان مراجعه کرد و بیان داشت که برادر 45ساله‌اش چند روز قبل از منزل خارج شده و تاکنون مراجعه نکرده است که بررسی موضوع جهت پیدایش مفقودی در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان تحقیات گسترده خود را در این زمینه آغاز کردند و با به دست آوردن سرنخ‌های جدید و با بررسی‌های تکنیکی و اطلاعاتی به همسر 43ساله فرد مفقودی مشکوک شدند و وی را احضار کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه همسر فرد مفقودی در بازجویی اولیه خود را بی اطلاع از موضوع می‌دانست، در برابر مستندات پلیس لب به اعتراف گشود و گفت: همسرم اعتیاد به مواد مخدر داشت و من با این قضیه مشکل داشتم و سال گذشته وی را به قتل رساندم. سرهنگ حبیبی تصریح کرد: متهم در تحقیقات تخصصی اقرار کرد که همسرم اعتیاد به شیشه داشت و شب حادثه به دلیل مصرف مواد مخدر حال وی خراب شد و چون از دست او بسیار عصبانی بودم با مقدار زیادی قرص وی را مسموم کردم و صبح که بیدار شدم متوجه شدم فوت کرده است.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم در پاسخ به سؤال خبرنگار مبنی بر اینکه پس از فوت همسرت چه اقدامی انجام دادی و چرا با پلیس و اورژانس تماس نگرفتی، گفت: چون خیلی ترسیده بودم با فراهم کردن نمک وی را مومیایی و با شن و ماسه آن را در زیر تختخواب اتاق خوابمان دفن کردم و پس از ازدواج مجدد با فردی دیگر در این مدت روی همان تختخواب استراحت می‌کردیم.
رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی جسد فرد متوفی در منزل خودش در زیر تختخواب کشف و تحویل پزشک قانونی شد، عنوان داشت: در بررسی تخصصی مشخص شد انگیزه متهمه اختلافات مالی و خانوادگی بوده است و پس از سیر مراحل قانونی وی روانه زندان شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی