[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

معاون اجتماعی پلیس فارس: شهرداری‌ها نقش مهمی در مقابله با آسیب‌های اجتماعی دارند ، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی استان گفت: شهرداری‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش بسیاری در ایجاد جرائم مختلف دارند و می‌توانند به روش‌های مختلف تأثیرگذار باشند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «کاووس محمدی» در نشست تعاملی با معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با اشاره به اینکه شهرداری سهم عمده‌ای در تأمین و گسترش انضباط اجتماعی دارد، بیان داشت: امنیت اجتماعی محصول تعامل، همکاری، هم آفرینی و هم افزایی همه سازمان‌های دولتی و مردم نهاد است که در این میان سهم و جایگاه شهرداری‌ها بسیار مهم و اثرگذار می‌باشد.
وی با بیان اینكه تعامل و همکاری پلیس و شهرداری امری لازم و اثرگذار می‌باشد، گفت: شهرداری‌ها از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار هستند که تلاش ما بر این است که از این ظرفیت برای انجام فرهنگ‌سازی و برخورد با معضلات اجتماعی به خوبی بهره‌گیری کنیم.
سرهنگ «محمدی» بر ضرورت توجه به امر آموزش همگانی تأكید كرد و گفت: انجام فعالیت‌های مشترك فرهنگی و اجتماعی می‌تواند گره گشای مشكلات و آسیب‌های اجتماعی باشد.
در ادامه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از زحمات و خدمات شبانه‌روزی مجموعه انتظامی فارس تقدیر کرد و افزود: شهرداری همواره در کنار پلیس بوده و اعتقاد داریم که در کنار هم می‌توانیم گره از مشکلات شهروندان باز کنیم. «مسعود طهماسبی» با اشاره به اینکه تمام تلاش خود را برای همکاری و تعامل بیشتر با نیروی انتظامی به کار خواهیم برد، تصریح كرد: خدمت‌رسانی به مردم را وظیفه خود می‌دانیم و شهرداری آمادگی كامل جهت همكاری و تعامل با پلیس را دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی