[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

شکست تلـخ در حـافظیـه، روزنامه شیراز نوین

 شیراز نوین -گروه ورزش

فجرشهیدسپاسی هفته ششم لیگ برتر را با شکستی خانگی پشت سر گذاشت. بازی دو تیم فجرشهیدسپاسی و سپاهان عصر دیروز در ورزشگاه حافظیه و با قضاوت ناصر جنگی برگزار شد.
فجرشهیدسپاسی: ایمان صادقی، عرفان معصومی، محمد قنبری، علی مولایی، امید منصوری، سعید زارع، حمید نعمتی، احمدرضا زنده‌روح، میلاد احمدی، رضا آقابابایی، حسین مهربان.
سپاهان: کریستوفر کنت، گئورگی گولسیانی، عزت‌الله پورقاز، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، مسعود ریگی، محمد کریمی، فرشاد احمدزاده، محمدرضا حسینی، سجاد شهباززاده، شهریار مغانلو.
نیمه نخست با برتری نسبی فجر آغاز شد و میهمان حملات بیشتری روی دروازه مشکی پوشان اصفهانی انجام داد. در دقیقه 8 بازی ضربه کرنر احمدرضا زنده‌روح می‌رفت مستقیم وارد دروازه سپاهان شود که کریستوفر کنت به سختی توپ را به کرنر فرستاد. در دقیقه 22 هم ضربه عرفان معصومی پس از برخورد با مدافعان می‌رفت وارد دروازه شود که باز هم کنت به سختی توپ را دفع کرد.
اما در ادامه این سپاهان بود که نبض بازی را در اختیار گرفت، هر چند حملات این تیم زهردار نبود. در دقیقه 33 پاس در عمق محمدرضا حسینی می‌رفت خطرساز شود ولی فرشاد احمدزاده نتوانست ضربه آخر را به توپ بزند. دو دقیقه بعد دروازه فجر فرو ریخت. در پی ضربه خطایی که گوشه محوطه جریمه اعلام شد، فرشاد احمدزاده توپ را به خوبی روی دروازه فرستاد و عزت‌الله پورقاز کاپیتان سپاهان با ضربه سر دروازه ایمان صادقی را فرو ریخت. تنها حاشیه این بازی کم برخورد در نیمه نخست، خطای فرشاد احمدزاده روی بازیکن فجر بود که باعث درگیری مختصری بین بازیکنان دو تیم شد.  در نهایت پس از یک دقیقه وقت اضافه، بازی در نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید. در نیمه دوم بازی پر موقعیت‌تری را از دو تیم شاهد بودیم اما سپاهان باز هم به گل رسید. پس از اعلام نشدن خطای فاحش سپاهانی‌ها روی رضا آقابابایی، ادامه توپ به سجاد شهباززاده رسید و او هم با پاسی محمدرضا حسینی را صاحب توپ کرد و گل دوم سپاهان به ثمر رسید. کادر فنی فجرشهیدسپاسی اعتراض زیادی به این گل انجام داد که به کارت زرد برای کلانتری منجر شد. در ادامه سپاهان چندین موقعیت خطرناک دیگر ایجاد کرد و در سوی مقابل فجر هم در دقیقه 74 ایجاد کرد که پاس شهرام گودرزی با ضربه حسین مهربان همراه شد اما توپ به پای دروازه سپاهان برخورد کرد و برگشت داده شد. در نهایت این مسابقه با دو گل به سود سپاهان به پایان رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی