[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

اعتراض رسمی‌فجری‌ها به گل‌های سپاهان، روزنامه شیراز نوین

باشگاه فجر شهیدسپاسی شیراز با ارسال نامه‌ای به همراه فیلم صحنه‌های بازی به کمیته داوران فدراسیون فوتبال نسبت به ۲ گل به ثمررسیده توسط سپاهان اصفهان در هفته ششم لیگ برتر اعتراض کرد. مدیر رسانه باشگاه فجرشهیدسپاسی شیراز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت:در صحنه اول که داور وسط خطا تشخیص نداد و کمک داور خطا اعلام کرد، همان توپ ارسالی وارد دروازه فجرشهیدسپاسی شد،در حالی که خطا نبود.
حسین عمادی ادامه داد: همچنین در صحنه دیگری که منجر به گل دوم سپاهان شد، خطای محرز بازیکن حریف که پس از آن دستان خود را بالا گرفت، روی حسین مهربان بازیکنان فجر گرفته نشد و همان توپ تبدیل به ضد حمله و گل دوم شد در حالی که بازیکنان ما منتظر اعلام خطا از سوی داور بودند.        
‌حق باشگاه فجر ضایع نشود
عمادی تأکید کرد: این بازی تمام شد و ما شکست را پذیرا شدیم اما این همه اشتباه داوری علیه یک تیم در چند بازی ابتدایی لیگ جای پرسش دارد و درست نیست که حق یک باشگاه و یک شهر ضایع شود.
‌مدیر رسانه‌ای باشگاه فجر شهیدسپاسی شیراز افزود: قضاوت این صحنه‌ها را به مردم و کارشناسان داوری واگذار می‌کنیم.
دیدار تیم‌های فجر شهیدسپاسی شیراز و سپاهان اصفهان در هفته ششم رقابت‌های فوتبال برتر باشگاه‌های ایران جام خلیج فارس که سوم آذرماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد با نتیجه ۲ بر صفر به سود سپاهان پایان یافت.
با پایان یافتن هفته ششم درجدول رده‌بندی تیم سپاهان اصفهان با ۱۳امتیاز در صدر ایستاد، تیم‌های آلومینیوم اراک و استقلال تهران هم با ۱۲ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.
تیم فجرشهیدسپاسی با این شکست با هفت امتیاز در رده یازدهم ایستاد.فجری‌ها در هفته هفتم این رقابت‌ها سه‌شنبه نهم آذر در مشهد به مصاف تیم پدیده این شهر می‌روند.
در رقابت‌های فوتبال دوره ۲۱ لیگ برتر جام خلیج فارس ۱۶ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۰ بازی تیم قهرمان این دوره مشخص  خواهد شد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته یک می‌شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی