[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

بیش از ۲هزار نفر در جشنواره امتنان فارس ثبت‌نام کردند، روزنامه شیراز نوین

ه گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، مصطفی هاشمی گفت: استان فارس در ثبت سی و سومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید تا این زمان جزو استان‌های برتر کشور بوده است.
سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس خاطرنشان کرد: زمان ثبت نام کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه در سی و سومین جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir از سه شنبه ۲۷ مهرماه ماه آغاز شد و تا چهارشنبه ۲۶ آبان ماه به مدت یک ماه ادامه داشت که با توجه به درخواست کارفرمایان و کارگران و گروه‌های کار، این مهلت تا 12 آذرماه 1400 تمدید شد. وی عنوان کرد: از زمان آغاز مهلت ثبت و نام در این دوره جشنواره تاکنون بیش از دوهزار نفر در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند. وی با بیان اینکه انگیزه بخشی و افزایش همدلی در جامعه کار و تلاش، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تأثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه جامعه از جمله اهداف برگزاری جشنواره امتنان است، گفت: با توجه به شعار سال ۱۴۰۰ با عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها با تعامل جامعه کار و تولید و بنگاه‌های اقتصادی شاهد حضور پررنگ جامعه کار و تولید استان فارس در سطح ملی باشیم.
هاشمی اشاره کرد: جشنواره امتنان از کارگران در بخش‌های صنعت، خدمات، کشاورزی برگزار می‌شود. ارائه شیوه‌های نوین در کار شامل بهبود مصرف انرژی و تولید، کاهش ضایعات و زمان تولید، افزایش بهره وری، اختراع و ابتکار شامل ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرایند تولید، راه اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فناوری، افزایش بهره وری و کیفیت نسبت به نمونه‌های داخلی و خارجی از جمله شاخص‌های کارگران و گروه‌های کار و واحدهای نمونه است که در ارزیابی این جشنواره مد نظر قرار می‌گیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی