[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

محرومیت اینترنتی ، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس گفت: بیش از ۱۰۰ روستای حوزه انتخابیه از شبکه اینترنت مطلوب برخوردار نیستند که مقرر شد در دیدار با وزیر ارتباطات این موضوع مطرح شود و پیگیری‌های لازم برای مرتفع شدن آن صورت بگیرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از خانه ملت، مجید انصاری به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت: اخیراً دیداری با وزاری نفت، بهداشت، نیرو، راه و شهرسازی و کشاورزی داشتم که در این دیدار مسائلی در خصوص مطالبات حوزه انتخابیه همچون سد پارسیان و جاده دالی- نورآباد و میشان به گناوه به عنوان دسترسی استان فارس به خلیج فارس مباحثی مطرح شد.
نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس افزود: بخشی از حوزه انتخابیه منطقه نفتی است که باید بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم؛ ضمناً در رابطه مباحث و موضوعات کشاورزی هم مطالباتی داشتم که با وزیر جهاد در این خصوص مباحثی مطرح شد. بالاخره قسمتی از حوزه انتخابیه قطب کشاورزی است.
وی بیان کرد: بیش از 100 روستای حوزه انتخابیه از شبکه اینترنت مطلوب برخوردار نیستند و همچنین سه طرح فیبر نوری در شهرستان وجود دارد که مقرر شد در دیدار با وزیر ارتباطات این موضوعات مطرح شوند و پیگیری‌ها لازم برای رفع آنها 
صورت بگیرد.
این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: با توجه به سفر استاندار به حوزه انتخابیه قول مساعد داده شد که پروژه پمپاژ آب دشت بچه بازار مرتفع شود.
انصاری اظهار کرد: در روزهای اخیر از ادارات مختلف شهرستان‌های ممسنی و رستم بازدید داشتم و همچنین با معتمدان هم جلساتی برگزار شد تا مشکلات منطقه استماع شود و درصدد رفع آنها برآییم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی