[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

مربیان جوان امیدهای فجرشهیدسپاسی: می‌خواهیم آینده باشگاه را تأمین کنیم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: مسابقات لیگ دسته اول امیدهای کشور از 14 آذرماه آغاز می‌شود و تیم فجرشهید سپاسی به عنوان نماینده شیراز در این رقابت‌ها حضور دارد. هدایت فجر بر عهده مرتضی سیمکانی است و ایمان روستا و حامد عزیزی دستیاران او هستند. این دو مربی جوان در گفت‌وگو با روابط عمومی ‌هیئت فوتبال از خودشان و اهدافشان گفته‌اند.
ایمان روستا متولد شیراز و دارای مدرک مربیگری درجه C  آسیا، سابقه بازی در تیم‌های پایه فجر شهیدسپاسی، نفت و گاز گچساران، برق شیراز، حافظ شیراز، پاس، بهمن و همچنین حضور در تیم ملی رده‌های پایه را در کارنامه دارد. وی قهرمانی‌های متعددی در لیگ‌های مختلف کسب کرده و مهمترین برنامه‌های کاری خود را اینچنین بیان می‌کند: ایجاد نظم کاری، فرهنگ تمرینی،  الگوسازی سالم رفتاری اخلاقی و تعهد 24ساعته بازیکنان به زندگی حرفه‌ای، مهندسی روابط انسانی بین بازیکنان و توسعه مهارت‌های انسانی بازیکنان، از مهمترین برنامه‌های من است.
وی گفت: مربیگری و اصولاً کار کردن در فوتبال ایران، خیلی کار طاقت فرسایی بوده و برای موفقیت در آن باید یا به آبرویتان چوب حراج بزنید یا اینکه خون دل بخورید و حرص.
روستا فلسفه کاری خود را اینچنین بیان کرد: بردن همه چیز نیست ولی تلاش برای پیروزی همه چیز است! این فلسفه کاری من است و صراحتاً عرض کنم این شعار اهمیت تمرینات برنامه‌ریزی شده و هدفمند را نشان می‌دهد و هم ارزش عملکرد روزِ بازی است. بنده بر روی فرایندسازی آینده بازیکنانم و باشگاه‌هایی که با آن‌ها کار می‌کنم همیشه برنامه خواهم داشت و نهایت انرژی و توانم را خواهم گذاشت.
وی درباره شرایط فعلی تیم اظهار داشت: تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و اردوهای مختلف درون استانی داشتیم و همچنین یک اردو نیز در شهرستان دیلم. استعدادهای خوبی را شناسایی کرده‌ایم و بازیکنان هم با یکدیگر هماهنگ هستند. امیدواریم تیم خوبی روانه مسابقات کنیم و هدف بزرگمان هم این است که بازیکنانی با کیفیت را به تیم بزرگ‌سالان باشگاه معرفی و از این راه  آینده باشگاه را تأمین کنیم.
حامد عزیزی دیگر مربی که زیر نظر مرتضی سیمکانی فعالیت دارد، متولد شیراز و دارای مدرک مربیگری B آسیاست. وی سابقه بازی در پایه‌های شهید سپاسی، استقلال اهواز، نفت و گاز گچساران، صنعت نفت آبادان را دارد و زیر نظر اساتید بزرگی چون آقایان فیروز کریمی، الفرو کاسیمرو، فرزاد بهزادی، مجید باقری نیا و محمدعباسی  فعالیت کرده است.
او در گفت‌وگو با روابط عمومی ‌هیئت فوتبال گفت: من قهرمانی‌های متعددی در لیگ‌های مختلف دارم و امسال هم به عنوان مربی در خدمت تیم فجر شهیدسپاسی هستم. تیمی ‌با بازیکنان برجسته از دل شهر  و بومی‌ ساخته‌ایم  و امیدواریم بتوانیم به آن هدفی که داریم برسیم  و در آخر یک قهرمانی دیگر را به روح بزرگ شهید سپاسی اهدا کنیم.
وی افزود:شرایط استعدادهایی که در فوتبال استان فارس و به خصوص شیراز فعالیت دارند بسیار خوب است و ما سعی کردیم با کمک سرمربی و ارکان باشگاه، استعدادهای سراسر استان و همچنین استان‌های همجوار را شناسایی کرده و به عضویت تیم درآوریم تا بهترین‌ها را برای حضور در رقابت‌ها گزینش کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی